Your shopping basket is empty
We offer so much stuff that you can't choose? :-)
Contact us, We will be happy to advise you
| In design | turquoise |
| Size | 4 mm |
| Hole width | 0,8 mm |
| Product code | 44594 |
| In design | Crystal Labrador both-sided plating |
| Size | 6 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Product code | 44603 |
| In design | Crystal Aurum both-sided plating |
| Size | 3 mm |
| Hole width | 0,6 mm |
| Product code | 44481 |
| In design | Jet Hematite both-sided plating |
| Size | 3 mm |
| Hole width | 0,6 mm |
| Product code | 44489 |
| In design | Light Siam |
| Size | 3 mm |
| Hole width | 0,6 mm |
| Product code | 44510 |
| In design | Crystal AB |
| Size | 4 mm |
| Hole width | 0,8 mm |
| Product code | 44528 |
| In design | Crystal Labrador both-sided plating |
| Size | 4 mm |
| Hole width | 0,8 mm |
| Product code | 44538 |
| In design | Jet Hematite both-sided plating |
| Size | 4 mm |
| Hole width | 0,8 mm |
| Product code | 44544 |
| In design | Aquamarine |
| Size | 4 mm |
| Hole width | 0,8 mm |
| Product code | 44550 |
| In design | Blue Zircon |
| Size | 4 mm |
| Hole width | 0,8 mm |
| Product code | 44553 |
| In design | blue |
| Size | 4 mm |
| Hole width | 0,8 mm |
| Product code | 44555 |
| In design | Emerald |
| Size | 4 mm |
| Hole width | 0,8 mm |
| Product code | 44561 |
| In design | Fuchsia AB |
| Size | 4 mm |
| Hole width | 0,8 mm |
| Product code | 44564 |
| In design | Montana |
| Size | 4 mm |
| Hole width | 0,8 mm |
| Product code | 44577 |
| In design | Crystal AB |
| Size | 6 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Product code | 44598 |
| In design | Crystal AB both-sided plating |
| Size | 6 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Product code | 44599 |
| In design | Crystal Aurum both-sided plating |
| Size | 6 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Product code | 44600 |
It’s still us, we just changed from Korálky.cz to Manumi. Ale nemusíte se bát, pořád u nás najdete všechny vaše oblíbené produkty, inspiraci a servis v kvalitě, na kterou jste zvyklí ;)