Your shopping basket is empty
We offer so much stuff that you can't choose? :-)
Contact us, We will be happy to advise you
| In design | bordeaux |
| Size | 8 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Product code | 38822 |
| In design | green |
| Size | 4 mm |
| Hole width | 0,7 mm |
| Product code | 44294 |
| In design | green |
| Size | 6 mm |
| Hole width | 0,8 mm |
| Product code | 44295 |
| In design | green |
| Size | 8 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Product code | 44296 |
| In design | green |
| Size | 4 mm |
| Hole width | 0,7 mm |
| Product code | 44299 |
| In design | green |
| Size | 6 mm |
| Hole width | 0,8 mm |
| Product code | 44300 |
| In design | green |
| Size | 8 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Product code | 44301 |
| In design | blue |
| Size | 4 mm |
| Hole width | 0,7 mm |
| Product code | 44289 |
| In design | blue |
| Size | 6 mm |
| Hole width | 0,8 mm |
| Product code | 44290 |
| In design | blue |
| Size | 8 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Product code | 44291 |
| In design | hematite |
| Size | 3 mm |
| Hole width | 0,7 mm |
| Product code | 38875 |
| In design | shades of white colour |
| Size | různé |
| Note | 100 g = approx. 80 pcs |
| Product code | 42379 |
| In design | shades of beige |
| Size | různé |
| Note | 100 g = cca 100 ks |
| Product code | 49826 |
| In design | shades of red colour |
| Size | různé |
| Note | 100 g = approx. 90 pcs |
| Product code | 42382 |
| In design | shades of burgundy |
| Size | různé |
| Note | 100 g = approx. 120 pcs |
| Product code | 49827 |
| In design | shades of green colour |
| Size | různé |
| Note | 100 g = approx. 80 pcs |
| Product code | 42383 |
| In design | shades of turquoise colour |
| Size | různé |
| Note | 100 g = approx. 70 pcs |
| Product code | 42384 |
| In design | shades of blue colour |
| Size | různé |
| Note | 100 g = approx. 80 pcs |
| Product code | 42385 |
| In design | shades of purple colour |
| Size | různé |
| Note | 100 g = approx. 70 pcs |
| Product code | 42386 |
| In design | shades of brown colour |
| Size | různé |
| Note | 100 g = approx. 110 pcs |
| Product code | 42387 |
It’s still us, we just changed from Korálky.cz to Manumi. Ale nemusíte se bát, pořád u nás najdete všechny vaše oblíbené produkty, inspiraci a servis v kvalitě, na kterou jste zvyklí ;)