Your shopping basket is empty
We offer so much stuff that you can't choose? :-)
Contact us, We will be happy to advise you
| Size | 6 x 6 cm |
| Material | recyclable bioplastic |
| Note | sada obsahuje 3 barevné archy, 1 plastový základ, 1 nalepovací magnet a 1 kartičku s motivy |
| Product code | 51322 |
| Size | 6 x 6 cm |
| Material | recyclable bioplastic |
| Note | sada obsahuje 3 barevné archy, 1 plastový základ, 1 nalepovací magnet a 1 kartičku s motivy |
| Product code | 51323 |
| Size | 6 x 6 cm |
| Material | recyclable bioplastic |
| Note | sada obsahuje 3 barevné archy, 1 plastový základ, 1 nalepovací magnet a 1 kartičku s motivy |
| Product code | 51324 |
| Size | 60 x 60 mm |
| Material | recyclable bioplastic |
| Note | 18 colourful sheets, 3 basic desks and 1 booklet with designs |
| Product code | 47498 |
| Size | 60 x 60 mm |
| Material | recyclable bioplastic |
| Note | 18 colourful sheets, 3 basic desks and 1 booklet with designs |
| Product code | 47499 |
| In design | stainless steel |
| Size | 12 cm |
| Product code | 46802 |
| Size | 30 x 42 x 4 mm |
| Material | recyclable bioplastic |
| Note | 8 colourful sheets, 3 keychains, 3 chains and 1 booklet with designs |
| Product code | 47473 |
| Size | 30 x 42 x 4 mm |
| Material | recyclable bioplastic |
| Note | 8 colourful sheets, 3 keychains, 3 chains and 1 booklet with designs |
| Product code | 47475 |
| Size | 30 x 42 x 4 mm |
| Material | recyclable bioplastic |
| Note | set includes 3 colored sheets, 1 key ring, 1 lanyard with carabiner and 2 motifs |
| Product code | 47476 |
| Size | 30 x 42 x 4 mm |
| Material | recyclable bioplastic |
| Note | 3 colourful sheets, 1 keychain, 1 chain and 1-2 designs |
| Product code | 47477 |
| Size | 30 x 42 x 4 mm |
| Material | recyclable bioplastic |
| Note | 3 colourful sheets, 1 keychain, 1 chain and 1-2 designs |
| Product code | 47480 |
| Size | 30 x 42 x 4 mm |
| Material | recyclable bioplastic |
| Note | set includes 3 colored sheets, 1 key ring, 1 lanyard with carabiner and 2 motifs |
| Product code | 47485 |
| Size | 30 x 42 x 4 mm |
| Material | recyclable bioplastic |
| Note | set includes 3 colored sheets, 1 key ring, 1 lanyard with carabiner and 2 motifs |
| Product code | 47486 |
| Size | 30 x 42 x 4 mm |
| Material | recyclable bioplastic |
| Note | set includes 3 colored sheets, 1 key ring, 1 lanyard with carabiner and 2 motifs |
| Product code | 47487 |
| Size | 30 x 42 x 4 mm |
| Material | recyclable bioplastic |
| Note | set includes 3 colored sheets, 1 key ring, 1 lanyard with carabiner and 2 motifs |
| Product code | 47488 |
| Size | 30 x 42 x 4 mm |
| Material | recyclable bioplastic |
| Note | set includes 3 colored sheets, 1 key ring, 1 lanyard with carabiner and 2 motifs |
| Product code | 47489 |
| Size | 30 x 42 x 4 mm |
| Material | recyclable bioplastic |
| Note | set includes 3 colored sheets, 1 key ring, 1 lanyard with carabiner and 2 motifs |
| Product code | 47490 |
| Size | 30 x 42 x 4 mm |
| Material | recyclable bioplastic |
| Note | 3 colourful sheets, 1 keychain, 1 chain and 1-2 designs |
| Product code | 47491 |
| Size | 60 x 60 mm |
| Material | recyclable bioplastic |
| Note | 18 colourful sheets, 3 basic desks and 1 booklet with designs |
| Product code | 47502 |
| Size | 30 x 42 x 4 mm |
| Material | recyclable bioplastic |
| Note | 3 colourful sheets, 1 keychain, 1 chain and 1-2 designs |
| Product code | 49232 |
It’s still us, we just changed from Korálky.cz to Manumi. Ale nemusíte se bát, pořád u nás najdete všechny vaše oblíbené produkty, inspiraci a servis v kvalitě, na kterou jste zvyklí ;)