Your shopping basket is empty
We offer so much stuff that you can't choose? :-)
Contact us, We will be happy to advise you
| In design | red, pink, red, green, blue and purple |
| Size | 0,4 mm |
| Note | line width is 0.4 mm |
| Product code | 46949 |
| In design | light pink, pink, purple, dark purple and grey |
| Size | 0,4 mm |
| Note | line width is 0.4 mm |
| Product code | 46950 |
| In design | light orange, orange, light green, green and brown |
| Size | 0,4 mm |
| Note | line width is 0.4 mm |
| Product code | 46951 |
| In design | mix of colours |
| Size | 0,4 mm |
| Note | line width is 0.4 mm |
| Product code | 46952 |
| In design | green/brown, dark blue/light blue, yellow/red and purple/pink |
| Note | set of 4 pcs of air pens, 1 pc "changing" air pen, 1 pc classic "changing" marker and 4 stencils |
| Manufacturer code | 1549 /6 1549 0604 |
| Product code | 46434 |
| In design | red, red, yellow, green, blue, purple, pink, brown, grey, beige and green |
| Note | set of 10 pcs air pens in cool colours with 4 stencils |
| Manufacturer code | 1500 /6 1500 1005 |
| Product code | 46435 |
| Note | line width is 1 - 5 mm |
| Manufacturer code | 8542 |
| Product code | 46597 |
| In design | multicoloured |
| Note | line width is 1 mm |
| Manufacturer code | 7550/24 |
| Product code | 46599 |
It’s still us, we just changed from Korálky.cz to Manumi. Ale nemusíte se bát, pořád u nás najdete všechny vaše oblíbené produkty, inspiraci a servis v kvalitě, na kterou jste zvyklí ;)