Your shopping basket is empty
We offer so much stuff that you can't choose? :-)
Contact us, We will be happy to advise you
| In design | natural mineral |
| Size | 8 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Locations | Namibie |
| Note | 8 pcs = approx. 6,4 cm |
| Product code | 49075 |
| In design | natural mineral |
| Size | 4 mm |
| Hole width | 0,7 mm |
| Locations | Myanmar |
| Note | 15 pcs = approx. 6 cm |
| Product code | 49076 |
| In design | natural mineral |
| Size | 6 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Locations | Myanmar |
| Note | 10 pcs = approx. 6 cm |
| Product code | 49077 |
| In design | natural mineral |
| Size | 8 mm |
| Hole width | 1,1 mm |
| Locations | Myanmar |
| Note | 8 pcs = approx. 6,4 cm |
| Product code | 49078 |
| In design | natural mineral |
| Size | 4 mm |
| Hole width | 0,7 mm |
| Locations | USA |
| Note | 15 pcs = approx. 6 cm |
| Product code | 49079 |
| In design | natural coloured mineral |
| Size | 6 mm |
| Hole width | 1,2 mm |
| Locations | Čína |
| Note | 10 pcs = approx. 6 cm |
| Product code | 49083 |
| In design | natural coloured mineral |
| Size | 4 mm |
| Hole width | 0,6 mm |
| Locations | Čína |
| Note | 15 pcs = approx. 6 cm |
| Product code | 49100 |
| In design | natural coloured mineral |
| Size | 6 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Locations | Čína |
| Note | 10 pcs = approx. 6 cm |
| Product code | 49101 |
| In design | natural coloured mineral |
| Size | 8 mm |
| Hole width | 1,1 mm |
| Locations | Čína |
| Note | 8 pcs = approx. 6,4 cm |
| Product code | 49102 |
| In design | natural |
| Size | 4 mm |
| Locations | Indický oceán v jihovýchodní Asii |
| Note | 15 pcs = approx. 6 cm |
| Product code | 49124 |
| In design | natural |
| Size | 4 mm |
| Hole width | 0,5 mm |
| Locations | Indický oceán, Tichý oceán |
| Note | 15 pcs = approx. 6 cm |
| Product code | 49127 |
| In design | natural |
| Size | 8 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Locations | Indický oceán, Tichý oceán |
| Note | 8 pcs = approx. 6,4 cm |
| Product code | 49129 |
| In design | natural mineral |
| Size | 6 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Locations | Madagaskar |
| Note | 10 pcs = approx. 6 cm |
| Product code | 49149 |
| In design | natural mineral |
| Size | 4 mm |
| Hole width | 0,6 mm |
| Locations | Mexiko |
| Note | 15 pcs = approx. 6 cm |
| Product code | 49184 |
| In design | natural mineral |
| Size | 6 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Locations | Mexiko |
| Note | 10 pcs = approx. 6 cm |
| Product code | 49185 |
| In design | natural mineral |
| Size | 6 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Locations | Afrika |
| Note | 10 pcs = approx. 6 cm |
| Product code | 49188 |
| In design | natural mineral |
| Size | 8 mm |
| Hole width | 1,1 mm |
| Locations | Afrika |
| Note | 8 pcs = approx. 6,4 cm |
| Product code | 49189 |
| In design | natural mineral |
| Size | 2 mm |
| Hole width | cca 0,4 - 0,6 mm |
| Quality | AAA |
| Locations | Uruguay |
| Note | 18 cm = approx. 90 pieces |
| Product code | 49324 |
| In design | natural mineral |
| Size | 4 mm |
| Hole width | cca 0,8 - 1 mm |
| Quality | AAA |
| Locations | Uruguay |
| Note | 18 cm = approx. 45 pieces |
| Product code | 49326 |
| In design | natural mineral |
| Size | 2 mm |
| Hole width | cca 0,4 - 0,6 mm |
| Locations | Brazílie |
| Note | 18 cm = approx. 90 pieces |
| Product code | 49333 |
It’s still us, we just changed from Korálky.cz to Manumi. Ale nemusíte se bát, pořád u nás najdete všechny vaše oblíbené produkty, inspiraci a servis v kvalitě, na kterou jste zvyklí ;)