Your shopping basket is empty
We offer so much stuff that you can't choose? :-)
Contact us, We will be happy to advise you
| In design | natural coloured mineral |
| Size | 8 mm |
| Hole width | 1,3 mm |
| Locations | Čína |
| Note | 8 pcs = approx. 6,4 cm |
| Product code | 49057 |
| In design | natural coloured mineral |
| Size | 6 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Locations | Čína |
| Note | 10 pcs = approx. 6 cm |
| Product code | 49062 |
| In design | natural coloured mineral |
| Size | 8 mm |
| Hole width | 1,1 mm |
| Locations | Čína |
| Note | 8 pcs = approx. 6,4 cm |
| Product code | 49069 |
| In design | natural mineral |
| Size | 8 mm |
| Hole width | 1,1 mm |
| Locations | Francie |
| Note | 8 pcs = approx. 6,4 cm |
| Product code | 49072 |
| In design | natural mineral |
| Size | 4 mm |
| Hole width | 0,6 mm |
| Locations | Namibie |
| Note | 15 pcs = approx. 6 cm |
| Product code | 49073 |
| In design | natural mineral |
| Size | 6 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Locations | USA |
| Note | 10 pcs = approx. 6 cm |
| Product code | 49080 |
| In design | natural mineral |
| Size | 8 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Locations | USA |
| Note | 8 pcs = approx. 6,4 cm |
| Product code | 49081 |
| In design | natural coloured mineral |
| Size | 4 mm |
| Locations | Čína |
| Note | 15 pcs = approx. 6 cm |
| Product code | 49082 |
| In design | natural coloured mineral |
| Size | 8 mm |
| Hole width | 1,5 mm |
| Locations | Čína |
| Note | 8 pcs = approx. 6,4 cm |
| Product code | 49084 |
| In design | natural coloured mineral |
| Size | 4 mm |
| Hole width | 0,6 mm |
| Locations | Čína |
| Note | 15 pcs = approx. 6 cm |
| Product code | 49097 |
| In design | natural coloured mineral |
| Size | 6 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Locations | Čína |
| Note | 10 pcs = approx. 6 cm |
| Product code | 49098 |
| In design | natural coloured mineral |
| Size | 8 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Locations | Čína |
| Note | 8 pcs = approx. 6,4 cm |
| Product code | 49099 |
| In design | natural |
| Size | 6 mm |
| Hole width | 0,8 mm |
| Locations | Indický oceán v jihovýchodní Asii |
| Note | 10 pcs = approx. 6 cm |
| Product code | 49125 |
| In design | natural |
| Size | 8 mm |
| Hole width | 0,9 mm |
| Locations | Indický oceán v jihovýchodní Asii |
| Note | 8 pcs = approx. 6,4 cm |
| Product code | 49126 |
| In design | natural |
| Size | 6 mm |
| Hole width | 0,8 mm |
| Locations | Indický oceán, Tichý oceán |
| Note | 10 pcs = approx. 6 cm |
| Product code | 49128 |
| In design | natural mineral |
| Size | 4 mm |
| Hole width | 0,6 mm |
| Locations | Čína |
| Note | 15 pcs = approx. 6 cm |
| Product code | 49130 |
| In design | natural mineral |
| Size | 6 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Locations | Čína |
| Note | 10 pcs = approx. 6 cm |
| Product code | 49131 |
| In design | natural mineral |
| Size | 8 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Locations | Čína |
| Note | 8 pcs = approx. 6,4 cm |
| Product code | 49132 |
| In design | natural mineral |
| Size | 8 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Locations | Madagaskar |
| Note | 8 pcs = approx. 6,4 cm |
| Product code | 49150 |
| In design | natural mineral with surface treatment |
| Size | 6 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Locations | Čína |
| Note | 10 pcs = approx. 6 cm |
| Product code | 49158 |
It’s still us, we just changed from Korálky.cz to Manumi. Ale nemusíte se bát, pořád u nás najdete všechny vaše oblíbené produkty, inspiraci a servis v kvalitě, na kterou jste zvyklí ;)