Your shopping basket is empty
We offer so much stuff that you can't choose? :-)
Contact us, We will be happy to advise you
| Size | 1 M |
| Note | compatible with POSCA markers 1M |
| Product code | 49237 |
| In design | colorful |
| Size | 15 - 35 x 80 mm |
| Note | set contains 5 chalks in unicorn horn motive |
| Product code | 50118 |
| In design | white, pink, green, purple, yellow, black, red, dark blue |
| Size | 5M 1,8 - 2,5 mm |
| Note | set contains 8 markers in basic colours |
| Product code | 51351 |
| Note | set of paints for children |
| Manufacturer code | CK29103 |
| Product code | 44438 |
| In design | red, pink, red, green, blue and purple |
| Size | 0,4 mm |
| Note | line width is 0.4 mm |
| Product code | 46949 |
| In design | light pink, pink, purple, dark purple and grey |
| Size | 0,4 mm |
| Note | line width is 0.4 mm |
| Product code | 46950 |
| In design | light orange, orange, light green, green and brown |
| Size | 0,4 mm |
| Note | line width is 0.4 mm |
| Product code | 46951 |
| In design | mix of colours |
| Size | 0,4 mm |
| Note | line width is 0.4 mm |
| Product code | 46952 |
| In design | mix of colours |
| Size | 12 x 12 x 100 mm |
| Note | set contains 6 chalks |
| Product code | 47337 |
| In design | pencil hardness from 2B to 6B |
| Note | set includes pencils, crayons, chalks, angles, shaping rubber and paper eraser |
| Product code | 49800 |
| Note | oil-based crayons with a 3.8 mm ink diameter |
| Product code | 49802 |
| Note | oil-based crayons with a 3.8 mm ink diameter |
| Product code | 49803 |
| Note | set contains 10 colours (10 x 40 ml), wooden case, acrylics (75 ml), acrylics (75 ml), flat and round brush, palette, cup and cloth |
| Product code | 49865 |
| Note | set of 18 acrylic paints |
| Manufacturer code | CK28251 |
| Product code | 44388 |
| Note | set of 5 markers in basic colours |
| Manufacturer code | CK27156 |
| Product code | 44462 |
| Note | set of 5 markers in basic colours |
| Manufacturer code | CK27157 |
| Product code | 44463 |
| In design | red, white, yellow, orange, pink, red, purple, blue and green |
| Size | 0,7 - 1 mm |
| Note | set contains 8 markers in pastel colours |
| Product code | 45694 |
| In design | green/brown, dark blue/light blue, yellow/red and purple/pink |
| Note | set of 4 pcs of air pens, 1 pc "changing" air pen, 1 pc classic "changing" marker and 4 stencils |
| Manufacturer code | 1549 /6 1549 0604 |
| Product code | 46434 |
| In design | red, red, yellow, green, blue, purple, pink, brown, grey, beige and green |
| Note | set of 10 pcs air pens in cool colours with 4 stencils |
| Manufacturer code | 1500 /6 1500 1005 |
| Product code | 46435 |
| Note | line width is 1 - 5 mm |
| Manufacturer code | 8542 |
| Product code | 46597 |
It’s still us, we just changed from Korálky.cz to Manumi. Ale nemusíte se bát, pořád u nás najdete všechny vaše oblíbené produkty, inspiraci a servis v kvalitě, na kterou jste zvyklí ;)