Your shopping basket is empty
We offer so much stuff that you can't choose? :-)
Contact us, We will be happy to advise you
| In design | natural mineral |
| Size | 14 x 8 mm |
| Hole width | 5 mm |
| Locations | Uruguay |
| Product code | 45610 |
| In design | natural mineral |
| Size | 14 x 8 mm |
| Hole width | 5 mm |
| Locations | Jižní Afrika, Čína |
| Product code | 45611 |
| In design | natural mineral |
| Size | 14 x 8 mm |
| Hole width | 5 mm |
| Locations | Jižní Afrika |
| Product code | 45612 |
| In design | natural mineral |
| Size | 18 x 16 mm |
| Hole width | 5 mm |
| Locations | Brazílie |
| Product code | 45613 |
| In design | natural mineral |
| Size | 18 x 16 mm |
| Hole width | 5 mm |
| Locations | Brazílie |
| Product code | 45615 |
| In design | natural mineral |
| Size | 18 x 16 mm |
| Hole width | 5 mm |
| Locations | Kanada |
| Product code | 45621 |
| In design | natural mineral |
| Size | 18 x 16 mm |
| Hole width | 5 mm |
| Locations | Uruguay |
| Product code | 45622 |
| In design | natural mineral |
| Size | 18 x 16 mm |
| Hole width | 5 mm |
| Locations | Jižní Afrika, Čína |
| Product code | 45623 |
| In design | natural mineral |
| Size | 18 x 16 mm |
| Hole width | 5 mm |
| Locations | Jižní Afrika |
| Product code | 45624 |
| In design | natural mineral |
| Size | 5 - 8 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Locations | Uruguay |
| Product code | 48442 |
| In design | natural mineral |
| Size | 5 - 8 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Locations | Austrálie, Indie |
| Product code | 48443 |
| In design | natural mineral |
| Size | 5 - 8 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Locations | Jižní Afrika, Čína |
| Product code | 48445 |
| In design | natural mineral |
| Size | 5 - 8 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Locations | Jižní Afrika |
| Product code | 48447 |
| In design | natural mineral |
| Size | 5 - 8 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Locations | Afghánistán |
| Product code | 48454 |
| In design | synthetic mineral |
| Size | 5 - 8 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Locations | Čína |
| Product code | 48455 |
| In design | synthetic mineral |
| Size | 5 - 8 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Locations | Čína |
| Product code | 48456 |
| In design | natural coloured mineral |
| Size | 5 - 8 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Locations | Indie |
| Product code | 48462 |
| In design | natural mineral |
| Size | 5 - 8 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Locations | Kanada |
| Product code | 48465 |
| In design | natural mineral |
| Size | 5 - 8 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Locations | Jižní Afrika |
| Product code | 48470 |
| In design | natural mineral |
| Size | 5 - 8 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Locations | Itálie |
| Product code | 48477 |
It’s still us, we just changed from Korálky.cz to Manumi. Ale nemusíte se bát, pořád u nás najdete všechny vaše oblíbené produkty, inspiraci a servis v kvalitě, na kterou jste zvyklí ;)