Your shopping basket is empty
We offer so much stuff that you can't choose? :-)
Contact us, We will be happy to advise you
| In design | silver-plated Ag 999 |
| Size | 15,5 x 15,5 mm |
| Hole width | 1,2 mm |
| Product code | 43938 |
| In design | silver-plated Ag 999 |
| Size | 22,5 x 18,5 mm |
| Hole width | 1,2 mm |
| Product code | 43944 |
| In design | 24k gold-plated |
| Size | 22 x 17,5 mm |
| Hole width | 1,4 mm |
| Product code | 43947 |
| In design | silver-plated Ag 999 |
| Size | 22 x 17,5 mm |
| Hole width | 1,4 mm |
| Product code | 43948 |
| In design | silver-plated Ag 999 |
| Size | 9,5 x 6,5 mm |
| Hole width | 1,6 mm |
| Product code | 43968 |
| In design | silver-plated Ag 999 |
| Size | 8 x 4 mm |
| Hole width | 2,2 mm |
| Product code | 43974 |
| In design | 24k gold-plated |
| Size | 25 x 20 mm |
| Hole width | 1,5 mm |
| Product code | 43994 |
| In design | silver-plated Ag 999 |
| Size | 20 x 19 mm |
| Hole width | 1,9 mm |
| Product code | 44001 |
| In design | silver-plated Ag 999 |
| Size | 23 x 20 mm |
| Hole width | 1,6 mm |
| Product code | 44008 |
| In design | 24k gold-plated |
| Size | 13 x 13 mm |
| Hole width | 2,9 mm |
| Product code | 44032 |
| In design | 24k gold-plated |
| Size | 27 x 7 mm |
| Hole width | 1,5 mm |
| Product code | 43066 |
| In design | 24k gold-plated |
| Size | 10 x 10 mm |
| Hole width | 1,5 mm |
| Product code | 43907 |
| In design | silver-plated Ag 999 |
| Size | 11 x 10 mm |
| Hole width | 1,4 mm |
| Product code | 43954 |
| In design | silver-plated Ag 999 |
| Size | 12 x 8 mm |
| Hole width | 1,3 mm |
| Product code | 43958 |
It’s still us, we just changed from Korálky.cz to Manumi. Ale nemusíte se bát, pořád u nás najdete všechny vaše oblíbené produkty, inspiraci a servis v kvalitě, na kterou jste zvyklí ;)