Your shopping basket is empty
We offer so much stuff that you can't choose? :-)
Contact us, We will be happy to advise you
| In design | metallic red, green, blue, purple, gold and silver |
| Note | line width is 1 mm |
| Manufacturer code | 2590 |
| Product code | 46607 |
| In design | red, red, orange, yellow, light green, green, light blue, blue, purple, pink, brown, grey and black |
| Note | line width of markers is 1 - 9 mm |
| Manufacturer code | 9383 |
| Product code | 46608 |
| In design | red, orange, yellow, light green, green, light blue, blue, purple, pink, brown, grey and black |
| Note | line width is 1 - 9 mm |
| Manufacturer code | 8683 |
| Product code | 46609 |
| Note | line widths are 1.4 - 2.5 - 3.5 - 4.8 mm |
| Manufacturer code | 8772 |
| Product code | 46611 |
| Size | 5 M |
| Note | compatible with POSCA markers 5M |
| Product code | 49235 |
| Size | 3 M |
| Note | compatible with 3M POSCA markers |
| Product code | 49236 |
| Size | 1 M |
| Note | compatible with POSCA markers 1M |
| Product code | 49237 |
| In design | colorful |
| Size | 15 - 35 x 80 mm |
| Note | set contains 5 chalks in unicorn horn motive |
| Product code | 50118 |
| In design | red, pink, red, green, blue and purple |
| Size | 0,4 mm |
| Note | line width is 0.4 mm |
| Product code | 46949 |
| In design | light pink, pink, purple, dark purple and grey |
| Size | 0,4 mm |
| Note | line width is 0.4 mm |
| Product code | 46950 |
| In design | light orange, orange, light green, green and brown |
| Size | 0,4 mm |
| Note | line width is 0.4 mm |
| Product code | 46951 |
| In design | mix of colours |
| Size | 0,4 mm |
| Note | line width is 0.4 mm |
| Product code | 46952 |
| Note | line width is 0.6 - 3 mm |
| Product code | 47304 |
| In design | mix of colours |
| Size | 12 x 12 x 100 mm |
| Note | set contains 6 chalks |
| Product code | 47337 |
| Size | 26,5 x 18,5 cm |
| Note | set includes 6 plastic templates |
| Product code | 47944 |
| In design | pencil hardness from 2B to 6B |
| Note | set includes pencils, crayons, chalks, angles, shaping rubber and paper eraser |
| Product code | 49800 |
| Note | oil-based crayons with a 3.8 mm ink diameter |
| Product code | 49802 |
| Note | oil-based crayons with a 3.8 mm ink diameter |
| Product code | 49803 |
| In design | green/brown, dark blue/light blue, yellow/red and purple/pink |
| Note | set of 4 pcs of air pens, 1 pc "changing" air pen, 1 pc classic "changing" marker and 4 stencils |
| Manufacturer code | 1549 /6 1549 0604 |
| Product code | 46434 |
| In design | red, red, yellow, green, blue, purple, pink, brown, grey, beige and green |
| Note | set of 10 pcs air pens in cool colours with 4 stencils |
| Manufacturer code | 1500 /6 1500 1005 |
| Product code | 46435 |
It’s still us, we just changed from Korálky.cz to Manumi. Ale nemusíte se bát, pořád u nás najdete všechny vaše oblíbené produkty, inspiraci a servis v kvalitě, na kterou jste zvyklí ;)