Your shopping basket is empty
We offer so much stuff that you can't choose? :-)
Contact us, We will be happy to advise you
| In design | natural mineral |
| Size | 4 mm |
| Hole width | 0,7 mm |
| Locations | Mexiko |
| Note | 15 pcs = approx. 6 cm |
| Product code | 48635 |
| In design | natural mineral |
| Size | 6 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Locations | Mexiko |
| Note | 10 pcs = approx. 6 cm |
| Product code | 48636 |
| In design | natural mineral |
| Size | 8 mm |
| Hole width | 1,2 mm |
| Locations | Mexiko |
| Note | 8 pcs = approx. 6,4 cm |
| Product code | 48637 |
| In design | natural mineral |
| Size | 4 mm |
| Hole width | 0,8 mm |
| Locations | Indie |
| Note | 15 pcs = approx. 6 cm |
| Product code | 48647 |
| In design | natural mineral |
| Size | 6 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Locations | Indie |
| Note | 10 pcs = approx. 6 cm |
| Product code | 48648 |
| In design | natural mineral |
| Size | 8 mm |
| Hole width | 1,2 mm |
| Locations | Indie |
| Note | 8 pcs = approx. 6,4 cm |
| Product code | 48649 |
| In design | natural mineral |
| Size | 4 mm |
| Hole width | 0,7 mm |
| Locations | USA |
| Note | 15 pcs = approx. 6 cm |
| Product code | 48662 |
| In design | natural mineral |
| Size | 6 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Locations | USA |
| Note | 10 pcs = approx. 6 cm |
| Product code | 48663 |
| In design | natural mineral |
| Size | 4 mm |
| Hole width | 0,6 mm |
| Quality | AA |
| Locations | Uruguay |
| Note | 15 pcs = approx. 6 cm |
| Product code | 48665 |
| In design | natural mineral |
| Size | 6 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Quality | AA |
| Locations | Uruguay |
| Note | 10 pcs = approx. 6 cm |
| Product code | 48666 |
| In design | natural mineral |
| Size | 8 mm |
| Hole width | 1,2 mm |
| Quality | AA |
| Locations | Uruguay |
| Note | 8 pcs = approx. 6,4 cm |
| Product code | 48667 |
| In design | natural mineral |
| Size | 8 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Locations | Brazílie |
| Note | 8 pcs = approx. 6,4 cm |
| Product code | 48676 |
| In design | natural mineral |
| Size | 4 mm |
| Locations | Brazílie |
| Note | 15 pcs = approx. 6 cm |
| Product code | 48686 |
| In design | natural mineral |
| Size | 6 mm |
| Locations | Brazílie |
| Note | 10 pcs = approx. 6 cm |
| Product code | 48687 |
| In design | natural mineral |
| Size | 8 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Locations | Brazílie |
| Note | 8 pcs = approx. 6,4 cm |
| Product code | 48688 |
| In design | natural mineral |
| Size | 4 mm |
| Hole width | 0,8 mm |
| Locations | Indie |
| Note | 15 pcs = approx. 6 cm |
| Product code | 48698 |
| In design | natural mineral |
| Size | 6 mm |
| Hole width | 0,9 mm |
| Locations | Indie |
| Note | 10 pcs = approx. 6 cm |
| Product code | 48699 |
| In design | natural mineral |
| Size | 6 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Locations | Indie |
| Note | 10 pcs = approx. 6 cm |
| Product code | 48702 |
| In design | natural mineral |
| Size | 6 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Locations | Brazílie |
| Note | 10 pcs = approx. 6 cm |
| Product code | 48714 |
| In design | natural mineral |
| Size | 4 mm |
| Hole width | 0,7 mm |
| Locations | Čína |
| Note | 15 pcs = approx. 6 cm |
| Product code | 48716 |
It’s still us, we just changed from Korálky.cz to Manumi. Ale nemusíte se bát, pořád u nás najdete všechny vaše oblíbené produkty, inspiraci a servis v kvalitě, na kterou jste zvyklí ;)