Your shopping basket is empty
We offer so much stuff that you can't choose? :-)
Contact us, We will be happy to advise you
| In design | tumbled natural semi-precious stone |
| Size | 8 - 12 mm |
| Weight | 100 g |
| Locations | Uruguay |
| Note | 100 g = approx. 70 pcs |
| Product code | 47951 |
| In design | tumbled natural semi-precious stone |
| Size | 8 - 12 mm |
| Weight | 100 g |
| Locations | Indie |
| Note | 100 g = approx. 80 pcs |
| Product code | 47953 |
| In design | natural mineral |
| Size | 5 - 8 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Locations | Austrálie |
| Product code | 48451 |
| In design | natural mineral |
| Size | 5 - 8 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Locations | Indie |
| Product code | 48460 |
| In design | natural mineral |
| Size | 5 - 8 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Locations | Namibie |
| Product code | 48463 |
| In design | synthetic mineral |
| Size | 5 - 8 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Locations | Čína |
| Product code | 48464 |
| In design | natural mineral |
| Size | 5 - 8 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Locations | Norsko |
| Product code | 48472 |
| In design | natural mineral |
| Size | 5 - 8 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Locations | Indie |
| Product code | 48483 |
| In design | natural mineral |
| Size | 5 - 8 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Locations | Argentina |
| Product code | 48493 |
| In design | natural mineral |
| Size | 5 - 8 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Locations | Austrálie |
| Product code | 48497 |
| In design | natural mineral |
| Size | 5 - 8 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Locations | Indie |
| Product code | 48499 |
| In design | natural mineral |
| Size | 5 - 8 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Locations | Indie |
| Product code | 48526 |
| In design | natural mineral |
| Size | 5 - 8 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Locations | Čína |
| Product code | 48529 |
| In design | natural mineral |
| Size | 5 - 8 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Locations | Brazílie |
| Product code | 48536 |
| In design | natural coloured mineral |
| Size | 4 mm |
| Hole width | 0,6 mm |
| Locations | Čína |
| Note | 15 pcs = approx. 6 cm |
| Product code | 48593 |
| In design | natural coloured mineral |
| Size | 6 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Locations | Čína |
| Note | 10 pcs = approx. 6 cm |
| Product code | 48594 |
| In design | natural coloured mineral |
| Size | 6 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Locations | Čína |
| Note | 10 pcs = approx. 6 cm |
| Product code | 48615 |
| In design | natural mineral |
| Size | 4 mm |
| Hole width | 0,6 mm |
| Locations | Namibie |
| Note | 15 pcs = approx. 6 cm |
| Product code | 48632 |
| In design | natural mineral |
| Size | 6 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Locations | Namibie |
| Note | 10 pcs = approx. 6 cm |
| Product code | 48633 |
| In design | natural mineral |
| Size | 8 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Locations | Namibie |
| Note | 8 pcs = approx. 6,4 cm |
| Product code | 48634 |
It’s still us, we just changed from Korálky.cz to Manumi. Ale nemusíte se bát, pořád u nás najdete všechny vaše oblíbené produkty, inspiraci a servis v kvalitě, na kterou jste zvyklí ;)