Your shopping basket is empty
We offer so much stuff that you can't choose? :-)
Contact us, We will be happy to advise you
| In design | natural mineral |
| Size | 4 mm |
| Hole width | cca 0,8 - 1 mm |
| Note | 18 cm = approx. 90 pieces |
| Product code | 49435 |
| In design | natural mineral |
| Size | 2 mm |
| Hole width | cca 0,4 - 0,6 mm |
| Locations | Indie |
| Note | 18 cm = approx. 60 pieces |
| Product code | 49454 |
| In design | natural mineral |
| Size | 4 mm |
| Hole width | cca 0,8 - 1 mm |
| Locations | Indie |
| Note | 18 cm = approx. 90 pieces |
| Product code | 49456 |
| In design | raw natural semi-precious stone |
| Size | 35-60 mm |
| Locations | Indie |
| Note | size of the mineral is given by its longest side |
| Product code | 45641 |
| In design | natural mineral |
| Size | 14 x 11 mm |
| Hole width | 5 mm |
| Locations | Indie |
| Product code | 45593 |
| In design | natural mineral |
| Size | 14 x 11 mm |
| Hole width | 5 mm |
| Locations | Indie |
| Product code | 45595 |
| In design | natural mineral |
| Size | 14 x 8 mm |
| Hole width | 5 mm |
| Locations | Indie |
| Product code | 45605 |
| In design | natural mineral |
| Size | 14 x 8 mm |
| Hole width | 5 mm |
| Locations | Indie |
| Product code | 45607 |
| In design | natural mineral |
| Size | 18 x 16 mm |
| Hole width | 5 mm |
| Locations | Indie |
| Product code | 45617 |
| In design | natural mineral |
| Size | 18 x 16 mm |
| Hole width | 5 mm |
| Locations | Indie |
| Product code | 45619 |
| In design | natural mineral |
| Size | 5 - 8 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Locations | Austrálie, Indie |
| Product code | 48443 |
| In design | natural mineral |
| Size | 5 - 8 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Locations | Brazílie |
| Product code | 48450 |
| In design | natural coloured mineral |
| Size | 5 - 8 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Locations | Indie |
| Product code | 48462 |
| In design | natural mineral |
| Size | 5 - 8 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Locations | Mexiko |
| Product code | 48468 |
| In design | natural mineral |
| Size | 5 - 8 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Locations | Itálie |
| Product code | 48477 |
| In design | natural mineral |
| Size | 5 - 8 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Locations | USA |
| Product code | 48482 |
| In design | synthetic mineral |
| Size | 5 - 8 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Locations | Čína |
| Product code | 48533 |
| In design | natural coloured mineral |
| Size | 8 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Locations | Brazílie |
| Note | 8 pcs = approx. 6,4 cm |
| Product code | 48592 |
| In design | natural mineral |
| Size | 6 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Locations | Čína |
| Note | 10 pcs = approx. 6 cm |
| Product code | 48600 |
| In design | natural mineral |
| Size | 8 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Locations | Čína |
| Note | 8 pcs = approx. 6,4 cm |
| Product code | 48601 |
It’s still us, we just changed from Korálky.cz to Manumi. Ale nemusíte se bát, pořád u nás najdete všechny vaše oblíbené produkty, inspiraci a servis v kvalitě, na kterou jste zvyklí ;)