Your shopping basket is empty
We offer so much stuff that you can't choose? :-)
Contact us, We will be happy to advise you
| In design | natural mineral |
| Size | 8 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Locations | Indie |
| Product code | 48628 |
| In design | natural mineral |
| Size | 4 mm |
| Hole width | 0,7 mm |
| Locations | Mexiko |
| Note | 15 pcs = approx. 6 cm |
| Product code | 48635 |
| In design | natural mineral |
| Size | 6 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Locations | Mexiko |
| Note | 10 pcs = approx. 6 cm |
| Product code | 48636 |
| In design | natural mineral |
| Size | 8 mm |
| Hole width | 1,2 mm |
| Locations | Mexiko |
| Note | 8 pcs = approx. 6,4 cm |
| Product code | 48637 |
| In design | natural mineral |
| Size | 4 mm |
| Hole width | 0,7 mm |
| Locations | Indie |
| Note | 15 pcs = approx. 6 cm |
| Product code | 48641 |
| In design | natural heat treated mineral |
| Size | 6 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Locations | Indie |
| Note | 10 pcs = approx. 6 cm |
| Product code | 48696 |
| In design | natural heat treated mineral |
| Size | 8 mm |
| Hole width | 1,2 mm |
| Locations | Indie |
| Note | 8 pcs = approx. 6,4 cm |
| Product code | 48697 |
| In design | natural mineral |
| Size | 4 mm |
| Hole width | 0,7 mm |
| Locations | Indie |
| Note | 15 pcs = approx. 6 cm |
| Product code | 48704 |
| In design | natural mineral |
| Size | 6 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Locations | Indie |
| Note | 10 pcs = approx. 6 cm |
| Product code | 48705 |
| In design | natural mineral |
| Size | 8 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Locations | Indie |
| Note | 8 pcs = approx. 6,4 cm |
| Product code | 48706 |
| In design | natural mineral |
| Size | 6 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Locations | Afrika |
| Note | 10 pcs = approx. 6 cm |
| Product code | 48708 |
| In design | natural mineral |
| Size | 8 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Locations | Afrika |
| Note | 8 pcs = approx. 6,4 cm |
| Product code | 48709 |
| In design | natural mineral |
| Size | 6 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Locations | Brazílie |
| Note | 10 pcs = approx. 6 cm |
| Product code | 48732 |
| In design | natural mineral |
| Size | 4 mm |
| Hole width | 0,7 mm |
| Locations | Čína |
| Note | 15 pcs = approx. 6 cm |
| Product code | 48737 |
| In design | natural mineral |
| Size | 6 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Locations | Čína |
| Note | 10 pcs = approx. 6 cm |
| Product code | 48738 |
| In design | natural mineral |
| Size | 8 mm |
| Hole width | 1,2 mm |
| Locations | Čína |
| Note | 8 pcs = approx. 6,4 cm |
| Product code | 48739 |
| In design | natural mineral |
| Size | 4 mm |
| Hole width | 0,7 mm |
| Locations | Jižní Afrika, Čína |
| Note | 15 pcs = approx. 6 cm |
| Product code | 48746 |
| In design | natural mineral |
| Size | 6 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Locations | Jižní Afrika, Čína |
| Note | 10 pcs = approx. 6 cm |
| Product code | 48747 |
| In design | natural mineral |
| Size | 8 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Locations | Jižní Afrika, Čína |
| Note | 8 pcs = approx. 6,4 cm |
| Product code | 48748 |
| In design | natural mineral |
| Size | 6 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Locations | Jižní Afrika, Čína |
| Note | 10 pcs = approx. 6 cm |
| Product code | 48750 |
It’s still us, we just changed from Korálky.cz to Manumi. Ale nemusíte se bát, pořád u nás najdete všechny vaše oblíbené produkty, inspiraci a servis v kvalitě, na kterou jste zvyklí ;)