Your shopping basket is empty
We offer so much stuff that you can't choose? :-)
Contact us, We will be happy to advise you
| Size | 20 x 14 x 4 cm |
| Note | set includes soy wax, glass jar, wicks, essence, decorative crystals, dried flowers and instructions |
| Product code | 48270 |
| Size | 24 x 23 x 6,5 cm |
| Note | set includes a fusing gun with 3 refills, metal circle (⌀20cm), 6 A4 felts of different colours, flower pins, cutting templates and instructions |
| Product code | 49511 |
| Size | 24 x 23 x 6,5 cm |
| Note | the set includes a melting gun with 3 refills, a metal circle (⌀20cm), 6 A4 felts of different colours, wire, cutting templates and instructions |
| Product code | 49512 |
| Note | package contains 24 bags, 24 stickers and string |
| Product code | 49677 |
| Size | 13 x 13,5 x 1,5 cm |
| Note | the package contains 3 pieces of 3D paper decoration |
| Product code | 49681 |
| Size | 13 x 13,5 x 1,5 cm |
| Note | the package contains 3 pieces of 3D paper decoration |
| Product code | 49683 |
| Size | 23 x 33 x 7 cm |
| Note | sada obsahuje papírovou předlohu, kovový rám na držák a dřevěný držák s háčkem |
| Product code | 49707 |
| Size | 23 x 33 x 7 cm |
| Note | sada obsahuje papírovou předlohu, kovový rám na držák a dřevěný držák s háčkem |
| Product code | 49708 |
| Size | 27 x 17 x 8 cm |
| Note | sada obsahuje papírovou předlohu, kovový rám na držák a dřevěný držák s háčkem |
| Product code | 49709 |
| Size | 30 x 29 x 7 cm |
| Note | sada obsahuje papírovou předlohu, kovový rám na držák a dřevěný držák s háčkem |
| Product code | 49710 |
| Size | 27 x 25 x 7 cm |
| Note | sada obsahuje papírovou předlohu, kovový rám na držák a dřevěný držák s háčkem |
| Product code | 49711 |
| Size | 19 x 15 cm |
| Note | set includes felt base, multi-coloured yarn, glitter, elastic band and instructions |
| Product code | 49938 |
| Size | 19 x 15 cm |
| Note | set includes felt base, decorative pompoms, 2 yarns, elastic band and instructions |
| Product code | 49939 |
| Size | ⌀ 13 cm |
| Note | make 3 pansies from tissue paper |
| Product code | 50000 |
| Size | 10 x 6 cm |
| Note | the kit contains felt parts with prepared holes, yarn, polyester filling, a loop for hanging, a plastic needle and picture instructions |
| Product code | 50116 |
It’s still us, we just changed from Korálky.cz to Manumi. Ale nemusíte se bát, pořád u nás najdete všechny vaše oblíbené produkty, inspiraci a servis v kvalitě, na kterou jste zvyklí ;)