Your shopping basket is empty
We offer so much stuff that you can't choose? :-)
Contact us, We will be happy to advise you
| Size | cca 12 - 14 cm |
| Note | package contains yarn, crochet hook, eyelets, filler and instructions |
| Product code | 47749 |
| Size | cca 8 - 9 cm |
| Note | package contains yarn, crochet hook, eyelets, filler and instructions |
| Product code | 47750 |
| Size | 60 x 60 mm |
| Material | recyclable bioplastic |
| Note | 18 colourful sheets, 3 basic desks and 1 booklet with designs |
| Product code | 47780 |
| Size | 60 x 60 mm |
| Material | recyclable bioplastic |
| Note | 18 colourful sheets, 3 basic desks and 1 booklet with designs |
| Product code | 47781 |
| Size | 21,5 x 31,5 x 4,5 cm |
| Note | set includes glue eyes, coloured feathers, beads, pompoms, small pins, chenille wires and more |
| Product code | 47915 |
| Size | 21,5 x 31,5 x 3 cm |
| Note | set includes glitter paper, glue eyes, chenille wire, glitter washi tape and more |
| Product code | 47916 |
| Size | 21,5 x 31,5 x 3 cm |
| Note | set includes pins, buttons, beads of different shapes and much more |
| Product code | 47917 |
| Size | 21,5 x 31,5 x 4,5 cm |
| Note | set includes 10 felts in basic colours, 8 yarns, cotton bags and more |
| Product code | 47920 |
| In design | mix of colours |
| Note | set includes chenille wires, glue eyes, feathers, pompoms and more |
| Product code | 47924 |
| Size | cca 13 cm |
| Note | set contains 4 yarns, crochet hook, embroidery needle, 2 eyelets and instructions |
| Product code | 48049 |
| Size | cca 13 cm |
| Note | set contains 4 yarns, crochet hook, embroidery needle, 2 eyelets and instructions |
| Product code | 48050 |
| Size | cca 13 cm |
| Note | set contains 4 yarns, crochet hook, embroidery needle, 2 eyelets and instructions |
| Product code | 48051 |
| Size | cca 12 cm |
| Note | set includes 4 yarns, 1 detail yarn, crochet hook, embroidery needle and instructions |
| Product code | 48191 |
| Size | cca 13 cm |
| Note | set includes 4 yarns, 2 detail yarns, crochet hook, embroidery needle and instructions |
| Product code | 48192 |
| Size | cca 18 cm |
| Note | set includes 4 yarns, 2 detail yarns, crochet hook, embroidery needle and instructions |
| Product code | 48193 |
| Size | cca 16 cm |
| Note | set includes 5 yarns, 2 stitches, 2 plastic clips, crochet hook, filler and instructions |
| Product code | 48263 |
| Size | cca 18 cm |
| Note | set includes 6 yarns, 2 stitches, plastic clasp, crochet hook, filler and instructions |
| Product code | 48265 |
| Size | 16 x 21 x 4,5 cm |
| Note | the diameter of the bulb hole is 42 mm |
| Product code | 48273 |
| Size | 12 x 19 x 1 cm |
| Note | the diameter of the bulb hole is 41 mm |
| Product code | 48275 |
| Size | 12 x 19 x 1 cm |
| Note | the diameter of the bulb hole is 41 mm |
| Product code | 48276 |
It’s still us, we just changed from Korálky.cz to Manumi. Ale nemusíte se bát, pořád u nás najdete všechny vaše oblíbené produkty, inspiraci a servis v kvalitě, na kterou jste zvyklí ;)