Your shopping basket is empty
We offer so much stuff that you can't choose? :-)
Contact us, We will be happy to advise you
| Size | 21,5 x 31,5 x 4,5 cm |
| Note | set includes 10 felts in basic colours, 8 yarns, cotton bags and more |
| Product code | 47920 |
| Size | cca 13 cm |
| Note | set contains 4 yarns, crochet hook, embroidery needle, 2 eyelets and instructions |
| Product code | 48051 |
| Size | cca 12 cm |
| Note | set includes 4 yarns, 1 detail yarn, crochet hook, embroidery needle and instructions |
| Product code | 48191 |
| Size | cca 6 x 5 cm |
| Note | package contains 6 yarns, 7 polystyrene eggs, crochet hook, embroidery needle and instructions |
| Product code | 48196 |
| Size | cca 18 cm |
| Note | set includes 6 yarns, 2 stitches, plastic clasp, crochet hook, filler and instructions |
| Product code | 48265 |
| Size | 20 x 14,5 x 5 cm |
| Note | set includes shea butter soap mass, 2 plastic moulds, essence, dried lavender powder and instructions |
| Product code | 48288 |
| Size | 26 x 17 x 10,5 cm |
| Note | package contains 3 sheets, shrinking in the oven at 150°C |
| Product code | 48298 |
| Size | 25,5 10,5 x 6,5 cm |
| Note | set includes soap mass, 3 plastic moulds and instructions |
| Product code | 48303 |
| Size | 20 x 14,5 x 5 cm |
| Note | set includes soap mass, 2 plastic moulds, essence, mint powder and instructions |
| Product code | 48305 |
| Size | 20 x 30 cm |
| Note | set includes 9 felts 20x30cm, 2 felts 15x20cm, cotton yarn and 6 wires |
| Product code | 48554 |
| Size | 30 x 42 x 4 mm |
| Material | recyclable bioplastic |
| Note | 3 colourful sheets, 1 keychain, 1 chain and 1-2 designs |
| Product code | 49232 |
| Size | 18,5 x 18,5 x 2 cm |
| Note | necklace set includes metal base, macramé yarn and picture instructions |
| Product code | 49238 |
| Size | 18,5 x 18,5 x 2 cm |
| Note | earring set includes 2 metal bases, macramé yarn and picture instructions |
| Product code | 49239 |
| Size | 40 x 150 cm |
| Material | 100% cotton |
| Note | set includes white cotton tablecloth (40x150cm), cotton embroidery yarn, embroidery needle and instructions |
| Product code | 49246 |
| Size | ø 15 cm |
| Material | 100% cotton |
| Note | set includes embroidery circle (ø15cm), cotton embroidery material, 5 cotton yarns, embroidery needle and instructions |
| Product code | 49251 |
| Size | 24 x 23 x 6,5 cm |
| Note | the set includes a melting gun with 3 refills, a metal circle (⌀20cm), 6 A4 felts of different colours, wire, cutting templates and instructions |
| Product code | 49512 |
| Note | package contains 24 bags, 24 stickers and string |
| Product code | 49677 |
| Note | package contains 24 bags in 3 patterns, 24 cards and string |
| Product code | 49678 |
| Size | 13 x 13,5 x 1,5 cm |
| Note | the package contains 3 pieces of 3D paper decoration |
| Product code | 49681 |
| Size | 13 x 13,5 x 1,5 cm |
| Note | the package contains 3 pieces of 3D paper decoration |
| Product code | 49683 |
It’s still us, we just changed from Korálky.cz to Manumi. Ale nemusíte se bát, pořád u nás najdete všechny vaše oblíbené produkty, inspiraci a servis v kvalitě, na kterou jste zvyklí ;)