Your shopping basket is empty
We offer so much stuff that you can't choose? :-)
Contact us, We will be happy to advise you
| In design | in gold colour |
| Size | 200 x 100 x 0,5 mm |
| Note | wax slices for candle decoration |
| Product code | 50201 |
| In design | pastel multicoloured |
| Volume | 6 x 30 ml |
| Product code | 51348 |
| In design | neon colours |
| Volume | 6 x 30 ml |
| Product code | 51349 |
| In design | třpytivé barvy |
| Volume | 6 x 30 ml |
| Product code | 51350 |
| In design | red |
| Volume | 28 ml |
| Product code | 47906 |
| In design | in silver colour |
| Volume | 28 ml |
| Product code | 47911 |
| In design | transparent |
| Size | A4 |
| Note | watermarking foil for transferring motifs to other objects |
| Product code | 50049 |
| In design | cream, wine, dark green, light brown, and gold |
| Size | 200 x 100 x 0,5 mm |
| Note | wax slices for candle decoration |
| Product code | 50190 |
| In design | pastel yellow, pink, red, green, blue, and gray |
| Size | 200 x 50 x 0,5 mm |
| Note | wax slices for candle decoration |
| Product code | 50194 |
| In design | red, red, wine, black, in silver and gold |
| Size | 200 x 50 x 0,5 mm |
| Note | wax slices for candle decoration |
| Product code | 50195 |
| In design | pink pearl |
| Size | 200 x 100 x 0,5 mm |
| Note | wax slices for candle decoration |
| Product code | 50198 |
It’s still us, we just changed from Korálky.cz to Manumi. Ale nemusíte se bát, pořád u nás najdete všechny vaše oblíbené produkty, inspiraci a servis v kvalitě, na kterou jste zvyklí ;)