Your shopping basket is empty
We offer so much stuff that you can't choose? :-)
Contact us, We will be happy to advise you
| In design | pearly red |
| Size | 6 mm |
| Material | glass |
| Hole width | 1 mm |
| Product code | 50420 |
| In design | pearly red |
| Size | 8 mm |
| Material | glass |
| Hole width | 1 mm |
| Product code | 50421 |
| In design | pearly pink |
| Size | 8 mm |
| Material | glass |
| Hole width | 1 mm |
| Product code | 50418 |
| In design | red transparent glass |
| Size | 6 mm |
| Hole width | 0,9 mm |
| Note | 30 pcs are enough for approx. 18 cm bracelet |
| Manufacturer code | 90080 |
| Product code | 38391 |
| In design | red |
| Size | 6 mm |
| Hole width | 0,9 mm |
| Note | 30 pcs are enough for approx. 18 cm bracelet |
| Manufacturer code | 93220 |
| Product code | 38393 |
| In design | transparent turquoise |
| Size | 6 mm |
| Hole width | 0,9 mm |
| Note | 30 pcs are enough for approx. 18 cm bracelet |
| Manufacturer code | 60200 |
| Product code | 38401 |
| In design | matte transparent turquoise |
| Size | 6 mm |
| Hole width | 0,9 mm |
| Note | 30 pcs are enough for approx. 18 cm bracelet |
| Manufacturer code | 60200-84010 |
| Product code | 38402 |
| In design | transparent |
| Size | 8 mm |
| Hole width | 0,9 mm |
| Note | 22 pcs are enough for approx. 18 cm bracelet |
| Manufacturer code | 00010 |
| Product code | 38421 |
| In design | matte transparent |
| Size | 8 mm |
| Hole width | 0,9 mm |
| Note | 22 pcs are enough for approx. 18 cm bracelet |
| Manufacturer code | 00010-84010 |
| Product code | 38422 |
| In design | pink |
| Size | 8 mm |
| Hole width | 0,9 mm |
| Note | 22 pcs are enough for approx. 18 cm bracelet |
| Manufacturer code | 73010 |
| Product code | 38427 |
| In design | transparent pink |
| Size | 8 mm |
| Hole width | 0,9 mm |
| Note | 22 pcs are enough for approx. 18 cm bracelet |
| Manufacturer code | 70110 |
| Product code | 38429 |
| In design | matte transparent pink |
| Size | 8 mm |
| Hole width | 0,9 mm |
| Note | 22 pcs are enough for approx. 18 cm bracelet |
| Manufacturer code | 70110-84010 |
| Product code | 38430 |
| In design | red transparent glass |
| Size | 8 mm |
| Hole width | 0,9 mm |
| Note | 22 pcs are enough for approx. 18 cm bracelet |
| Manufacturer code | 90080 |
| Product code | 38435 |
| In design | transparent turquoise |
| Size | 8 mm |
| Hole width | 0,9 mm |
| Note | 22 pcs are enough for approx. 18 cm bracelet |
| Manufacturer code | 60200 |
| Product code | 38445 |
| In design | matte transparent turquoise |
| Size | 8 mm |
| Hole width | 0,9 mm |
| Note | 22 pcs are enough for approx. 18 cm bracelet |
| Manufacturer code | 60200-84010 |
| Product code | 38446 |
It’s still us, we just changed from Korálky.cz to Manumi. Ale nemusíte se bát, pořád u nás najdete všechny vaše oblíbené produkty, inspiraci a servis v kvalitě, na kterou jste zvyklí ;)