Your shopping basket is empty
We offer so much stuff that you can't choose? :-)
Contact us, We will be happy to advise you
The total warehouse sale is here! With discounts of up to 80%, you can buy a lot of papers, stickers, scrapbooking tools and other necessities for paper crafting. The sale is the perfect opportunity to replenish your supplies or try something new - your creativity deserves it! Don't hesitate, stocks are disappearing quickly. TIP: Also check out other items in the big sale, there are thousands of them together! 😍
| In design | kraft paper |
| Size | 130 x 130 x 85 mm |
| Product code | 46045 |
| In design | white with a floral pattern |
| Size | 63x63x25 mm |
| Product code | 32654 |
| In design | beige |
| Size | 130x85 mm |
| Product code | 44155 |
| In design | mix of colours |
| Size | A4 |
| Note | 20 sheets, 130 g/m² |
| Product code | 46747 |
| In design | silver |
| Size | 10,5 x 15 cm |
| Note | pack contains 5x small card, 5x opening card and 5x envelope |
| Product code | 46767 |
| In design | mix of colours |
| Size | 20 x 29 x 0,2 cm |
| Note | foam rubber with glitters |
| Product code | 46786 |
| In design | metal |
| Size | 13,5 cm |
| Product code | 47936 |
| In design | metal |
| Size | 13,5 cm |
| Product code | 47937 |
| Note | package contains metal ring(⌀23 cm), yarn, 18 boxes and 6 bags, 12 stickers, 12 cards, 3 beads, wooden ring and string |
| Product code | 49675 |
| In design | colorful |
| Size | 200 x 50 cm |
| Product code | 50096 |
| In design | gold |
| Size | 50x45x35 mm |
| Product code | 32670 |
| In design | green plastic with sequins |
| Size | 38x38x33 mm |
| Product code | 32676 |
| In design | blue plastic with sequins |
| Size | 38x38x33 mm |
| Product code | 32677 |
| Size | 7,2x100 mm |
| Product code | 44085 |
| Size | 11x100 mm |
| Product code | 44087 |
| In design | blue |
| Size | 130x85 mm |
| Note | for repeated use |
| Product code | 44156 |
| In design | silver and yellow with stripes |
| Size | 10 m x 1,5 cm |
| Note | self-adhesive tapes |
| Product code | 46497 |
| In design | light grey without a pattern |
| Size | 10 m x 1,5 cm |
| Note | self-adhesive tapes |
| Product code | 46498 |
| In design | silver and red with stripes |
| Size | 10 m x 1,5 cm |
| Note | self-adhesive tapes |
| Product code | 46500 |
It’s still us, we just changed from Korálky.cz to Manumi. Ale nemusíte se bát, pořád u nás najdete všechny vaše oblíbené produkty, inspiraci a servis v kvalitě, na kterou jste zvyklí ;)