Your shopping basket is empty
We offer so much stuff that you can't choose? :-)
Contact us, We will be happy to advise you
| In design | black |
| Size | 200 x 50 cm |
| Product code | 46681 |
| In design | mix of colours |
| Size | 24 x 34 cm |
| Note | 24 sheets, 150 g/m² |
| Product code | 46749 |
| In design | brown |
| Size | A4 |
| Note | 20 sheets, 120 a 230 g/m² |
| Product code | 46756 |
| In design | brown |
| Size | A4 |
| Note | 20 sheets, 120 a 230 g/m² |
| Product code | 46757 |
| In design | colored with effects |
| Size | 17,4 x 24,5 cm |
| Note | 5 sheets, 5 colours |
| Product code | 46805 |
| In design | colored with effects |
| Size | 24 x 34 cm |
| Note | 5 sheets, 5 colours |
| Product code | 46807 |
| In design | colored with effects |
| Size | 24 x 34 cm |
| Note | 5 sheets, 5 colours |
| Product code | 46808 |
| In design | colored with effects |
| Size | 24 x 34 cm |
| Note | 5 sheets, 5 colours |
| Product code | 46809 |
| In design | colorful |
| Size | 30 x 30 cm |
| Note | 12 sheets, 6 designs, 2 sheets each |
| Product code | 46971 |
| In design | colorful |
| Size | 30 x 30 cm |
| Note | 12 sheets, 6 designs, 2 sheets each |
| Product code | 46978 |
| In design | colorful |
| Size | 30 x 30 cm |
| Note | 12 sheets, 6 designs, 2 sheets each |
| Product code | 46980 |
| In design | colored with effects |
| Size | A4 |
| Note | 12 sheets, 165 g/m² |
| Product code | 47933 |
| In design | colored with effects |
| Size | A4 |
| Note | 10 listů 115 g/m² a 10 listů 270 g/m², různé vánoční vzory |
| Product code | 49684 |
| In design | colorful |
| Size | 200 x 50 cm |
| Product code | 50094 |
| In design | metalické červené, zelené, modré, zlaté a stříbrné |
| Size | 18,5 x 29,7 cm |
| Material | aluminium |
| Product code | 51353 |
| In design | mix of colours |
| Size | 20 x 29 x 0,2 cm |
| Product code | 46779 |
| In design | shades of yellow colour |
| Size | 20 x 29 x 0,2 cm |
| Product code | 46781 |
| In design | shades of red colour |
| Size | 20 x 29 x 0,2 cm |
| Product code | 46782 |
| In design | shades of blue colour |
| Size | 20 x 29 x 0,2 cm |
| Product code | 46783 |
| Size | ⌀ 13 cm |
| Note | make 3 pansies from tissue paper |
| Product code | 50000 |
It’s still us, we just changed from Korálky.cz to Manumi. Ale nemusíte se bát, pořád u nás najdete všechny vaše oblíbené produkty, inspiraci a servis v kvalitě, na kterou jste zvyklí ;)