Your shopping basket is empty
We offer so much stuff that you can't choose? :-)
Contact us, We will be happy to advise you
| Size | 26,5 x 18,5 cm |
| Note | set includes 6 plastic templates |
| Product code | 47944 |
| Size | 24 x 23 x 6,5 cm |
| Note | set includes wooden circle, tulle, hot melt gun with refill, silica gel for drying flowers, brush and picture instructions |
| Product code | 48268 |
| Size | 28 x 27 x 5 cm |
| Note | the set contains 400 wooden beads ⌀12 mm, 50 wooden beads ⌀20 mm, 15 m cotton cord and picture instructions |
| Product code | 48290 |
| In design | AC100 |
| Size | 28 x 15,5 x 10 cm |
| Note | starter kit for beginners |
| Product code | 48440 |
| Size | ⌀ 26 cm |
| Material | 100% cotton |
| Note | set includes 100% cotton embroidery material, 10 100% cotton yarns in 5 colours, embroidery circle ⌀26 cm, needle, tracing paper for redrawing the pattern and picture instructions |
| Product code | 49497 |
| Size | ø 20 cm |
| Material | 100% cotton |
| Note | set contains 100% cotton embroidery material with printed design, 8 100% cotton yarns, embroidery circle ⌀20 cm, needle, wooden wheel, sequins and picture instructions |
| Product code | 49500 |
| Size | 16 - 21 cm |
| Note | pack contains 3 masks, 3 rubber bands and 3 scraping sticks |
| Product code | 49932 |
| Size | 18 x 7 cm |
| Note | set includes 3 sheets of foam rubber, 3 sheets of foam rubber with glitters, 12 rubber bands and glue wheels |
| Product code | 49935 |
| Size | 18,5 x 14 cm |
| Note | set includes foam paper mask and rubber band |
| Product code | 49936 |
| Size | 12, 30, 81 cm |
| Material | 100% cotton |
| Note | you will also need fabric (approx. 50 x 50 cm), filling material (approx. 500 g), zipper and string, which is not included |
| Product code | 50146 |
| Size | cca 40 x 40 cm |
| Material | 100% cotton |
| Note | attention: filling material is not included |
| Product code | 50213 |
| Size | cca 35 x 35 cm |
| Material | 100% cotton |
| Note | attention: filling material is not included |
| Product code | 50216 |
| Size | cca 35 x 35 cm |
| Material | 100% cotton |
| Note | attention: filling material is not included |
| Product code | 50217 |
| Size | 22 x 17 x 11 cm |
| Note | Ze sady můžete vyrobit 2 - 4 mýdla; V sadě najdete všechen potřebný materiál a podrobný návod. Mimo obsah sady budete dále potřebovat prkénko a nůž na krájení hmoty, nádobu na rozpouštění hmoty ve vodní lázni a sporák nebo mikrovlnku. |
| Product code | 50563 |
| Note | Sada obsahuje: bavlněnou přízi v 5 barvách, pletací jehlice vel. 3, značkovače oček, metr, jehly na přízi, látkový sáček, návod a přístup k výukovým videím |
| Product code | 51695 |
| Size | cca 6 x 5 cm |
| Note | package contains 6 yarns, 7 polystyrene eggs, crochet hook, embroidery needle and instructions |
| Product code | 48196 |
| Size | cca 12 cm |
| Note | set includes 5 yarns, 2 stitches, plastic clasp, crochet hook, filler and instructions |
| Product code | 48264 |
| Size | 20 x 14 x 4 cm |
| Note | set includes soy wax, glass jar, wicks, essence, decorative crystals, dried flowers and instructions |
| Product code | 48270 |
| Size | 20 x 14,5 x 5 cm |
| Note | set includes soap mass, 2 plastic moulds, essence, mint powder and instructions |
| Product code | 48305 |
| Size | 18,5 x 18,5 x 2 cm |
| Note | necklace set includes metal base, macramé yarn and picture instructions |
| Product code | 49238 |
It’s still us, we just changed from Korálky.cz to Manumi. Ale nemusíte se bát, pořád u nás najdete všechny vaše oblíbené produkty, inspiraci a servis v kvalitě, na kterou jste zvyklí ;)