Your shopping basket is empty
We offer so much stuff that you can't choose? :-)
Contact us, We will be happy to advise you
| Size | 12 x 19 x 1 cm |
| Note | the diameter of the bulb hole is 41 mm |
| Product code | 48275 |
| Size | 12 x 19 x 1 cm |
| Note | the diameter of the bulb hole is 41 mm |
| Product code | 48276 |
| Size | 20 x 14,5 x 5 cm |
| Note | set includes soy wax, glass jar, wooden wick, fragrance essence, decorative crystals, dried flowers, sticker and instructions |
| Product code | 48285 |
| Size | 20 x 14,5 x 5 cm |
| Note | set includes soap mass, 2 plastic moulds, essence, clay powder and instructions |
| Product code | 48286 |
| Size | 20 x 14,5 x 5 cm |
| Note | set includes soap mass with shea butter, 2 plastic moulds, essence, clay powder and instructions |
| Product code | 48287 |
| Size | 20 x 14,5 x 5 cm |
| Note | set includes shea butter soap mass, 2 plastic moulds, essence, dried lavender powder and instructions |
| Product code | 48288 |
| Size | 25,5 x 22 x 10,5 cm |
| Note | pack contains 5 sheets, oven shrink at 150°C |
| Product code | 48294 |
| Size | 11 x 11 x 15 cm |
| Note | pack contains 7 sheets, oven shrink at 150°C |
| Product code | 48295 |
| Size | 11 x 11 x 15 cm |
| Note | pack contains 7 sheets, oven shrink at 150°C |
| Product code | 48296 |
| Size | 11 x 11 x 15 cm |
| Note | pack contains 7 sheets, oven shrink at 150°C |
| Product code | 48297 |
| Size | 26 x 17 x 10,5 cm |
| Note | package contains 3 sheets, shrinking in the oven at 150°C |
| Product code | 48298 |
| Size | 25 x 15,5 x 7,5 cm |
| Note | set contains soap mass, 3 plastic moulds, essence, sea salt or sea sediment powders and instructions |
| Product code | 48299 |
| Size | 20 x 14,5 x 5 cm |
| Note | set includes soap mass, plastic mould, essence, nettle or hibiscus powder and instructions |
| Product code | 48300 |
| Size | 20 x 14,5 x 5 cm |
| Note | set includes honey soap mass, 2 plastic moulds, essence, dried chamomile powder and instructions |
| Product code | 48301 |
| Size | 25,5 10,5 x 6,5 cm |
| Note | set includes soap mass, 3 plastic moulds and instructions |
| Product code | 48302 |
| Size | 25,5 10,5 x 6,5 cm |
| Note | set includes soap mass, 3 plastic moulds and instructions |
| Product code | 48303 |
| Size | 25,5 10,5 x 6,5 cm |
| Note | set includes soap mass, 3 plastic moulds and instructions |
| Product code | 48304 |
| Size | 20 x 14,5 x 5 cm |
| Note | set includes soap mass, 2 plastic moulds, essence, powdered resin and instructions |
| Product code | 48306 |
| In design | AC100 |
| Size | 28 x 15,5 x 10 cm |
| Note | starter kit for beginners |
| Product code | 48438 |
| Size | 18,5 x 18,5 x 2 cm |
| Note | earring set includes 2 metal bases, macramé yarn and picture instructions |
| Product code | 49239 |
It’s still us, we just changed from Korálky.cz to Manumi. Ale nemusíte se bát, pořád u nás najdete všechny vaše oblíbené produkty, inspiraci a servis v kvalitě, na kterou jste zvyklí ;)