Your shopping basket is empty
We offer so much stuff that you can't choose? :-)
Contact us, We will be happy to advise you
| Size | 20 x 14,5 x 5 cm |
| Note | set includes honey soap mass, 2 plastic moulds, essence, dried chamomile powder and instructions |
| Product code | 48301 |
| Size | 25,5 10,5 x 6,5 cm |
| Note | set includes soap mass, 3 plastic moulds and instructions |
| Product code | 48302 |
| Size | 25,5 10,5 x 6,5 cm |
| Note | set includes soap mass, 3 plastic moulds and instructions |
| Product code | 48304 |
| Size | 20 x 14,5 x 5 cm |
| Note | set includes soap mass, 2 plastic moulds, essence, powdered resin and instructions |
| Product code | 48306 |
| In design | AC100 |
| Size | 28 x 15,5 x 10 cm |
| Note | starter kit for beginners |
| Product code | 48438 |
| Size | 30 x 42 x 4 mm |
| Material | recyclable bioplastic |
| Note | set includes 3 colored sheets, 1 key ring, 1 lanyard with carabiner and 2 motifs |
| Product code | 49231 |
| Size | 30 x 42 x 4 mm |
| Material | recyclable bioplastic |
| Note | set includes 3 colored sheets, 1 key ring, 1 lanyard with carabiner and 2 motifs |
| Product code | 49233 |
| Size | 30 x 42 x 4 mm |
| Material | recyclable bioplastic |
| Note | set includes 3 colored sheets, 1 key ring, 1 lanyard with carabiner and 2 motifs |
| Product code | 49234 |
| Size | 95 x 95 cm |
| Material | 100% cotton |
| Note | set includes white cotton tablecloth (95x95cm), cotton embroidery yarn, embroidery needle and instructions |
| Product code | 49245 |
| Size | 95 x 95 cm |
| Material | 100% cotton |
| Note | set includes white cotton tablecloth (95x95cm), cotton embroidery yarn, embroidery needle and instructions |
| Product code | 49247 |
| Size | ø 20 cm |
| Material | 100% cotton |
| Note | set includes embroidery circle (ø20cm), cotton embroidery material, 16 cotton yarns, embroidery needle and instructions |
| Product code | 49248 |
| Size | ø 15 cm |
| Material | 100% cotton |
| Note | set includes embroidery circle (ø15cm), cotton embroidery material, 5 cotton yarns, embroidery needle and instructions |
| Product code | 49249 |
| Size | ø 15 cm |
| Material | 100% cotton |
| Note | set includes embroidery circle (ø15cm), cotton embroidery material, 5 cotton yarns, embroidery needle and instructions |
| Product code | 49250 |
| Size | ø 15 cm |
| Material | 100% cotton |
| Note | set includes embroidery circle (ø15cm), cotton embroidery material, 5 cotton yarns, embroidery needle and instructions |
| Product code | 49252 |
| Size | ⌀ 26 cm |
| Material | 100% cotton |
| Note | set includes 100% cotton embroidery material, 9 100% cotton yarns in 5 colours, embroidery circle ⌀26 cm, needle, tracing paper for redrawing the pattern and picture instructions |
| Product code | 49496 |
| Size | ø 15,5 cm |
| Material | 100% cotton |
| Note | set includes 100% cotton embroidery material with printed design, 8 100% cotton yarns, embroidery circle ⌀15.5 cm, needle, wooden wheel, sequins and picture instructions |
| Product code | 49498 |
| Size | ø 15,5 cm |
| Material | 100% cotton |
| Note | set includes 100% cotton embroidery material with printed design, 8 100% cotton yarns, embroidery circle ⌀15.5 cm, needle, wooden wheel, sequins and picture instructions |
| Product code | 49499 |
| Size | 16,5 x 26 x 3 cm |
| Material | 100% cotton |
| Note | Set includes 8 pre-printed motifs on magic paper, 12 100% cotton yarns, embroidery circle (⌀10cm), embroidery needle and instructions. |
| Product code | 49504 |
| Size | 16,5 x 26 x 3 cm |
| Material | 100% cotton |
| Note | Set includes 8 pre-printed motifs on magic paper, 12 100% cotton yarns, embroidery circle (⌀10cm), embroidery needle and instructions. |
| Product code | 49505 |
| Size | 16,5 x 26 x 3 cm |
| Material | 100% cotton |
| Note | Set includes 8 pre-printed motifs on magic paper, 12 100% cotton yarns, embroidery circle (⌀10cm), embroidery needle and instructions. |
| Product code | 49506 |
It’s still us, we just changed from Korálky.cz to Manumi. Ale nemusíte se bát, pořád u nás najdete všechny vaše oblíbené produkty, inspiraci a servis v kvalitě, na kterou jste zvyklí ;)