Your shopping basket is empty
We offer so much stuff that you can't choose? :-)
Contact us, We will be happy to advise you
| Note | Sada obsahuje: 10 archů smršťovací fólie, 12 barevných pastelek, 5 kroužků na klíče, 5 brožových špendlíků, děrovačku, lepidlo, 4 archy s předtištěnými šablonami a návod. |
| Product code | 51693 |
| Note | Sada obsahuje: 6 archů smršťovací fólie, 12 barevných pastelek, směs pastelových a barevných korálků, 5 párů náušnicových háčků, 2 řetízky se 3 záponkami, 50 spojovacích kroužků, děrovačku, návlekový materiál, 1 arch s šablonami a návod |
| Product code | 51694 |
| Note | Sada obsahuje: modelovací hmotu Silk Clay®, papíry, 18 barevných fixů, 4 barevná třpytková lepidla, bambulky, žinylkové drátky, pěnovku, nalepovací očička, nůžky, lepidlo, šablony a návod |
| Product code | 51696 |
| In design | AC100 |
| Size | 24 x 15 x 9 cm |
| Note | starter kit for beginners |
| Product code | 46154 |
| Size | 30 x 42 x 4 mm |
| Material | recyclable bioplastic |
| Note | 8 colourful sheets, 3 keychains, 3 chains and 1 booklet with designs |
| Product code | 47474 |
| Size | 30 x 42 x 4 mm |
| Material | recyclable bioplastic |
| Note | 3 colourful sheets, 1 keychain, 1 chain and 1-2 designs |
| Product code | 47479 |
| Size | 30 x 42 x 4 mm |
| Material | recyclable bioplastic |
| Note | set includes 3 colored sheets, 1 key ring, 1 lanyard with carabiner and 2 motifs |
| Product code | 47481 |
| Size | 30 x 42 x 4 mm |
| Material | recyclable bioplastic |
| Note | 3 colourful sheets, 1 keychain, 1 chain and 1-2 designs |
| Product code | 47482 |
| Size | 30 x 42 x 4 mm |
| Material | recyclable bioplastic |
| Note | 3 colourful sheets, 1 keychain, 1 chain and 1-2 designs |
| Product code | 47483 |
| Size | 30 x 42 x 4 mm |
| Material | recyclable bioplastic |
| Note | set includes 3 colored sheets, 1 key ring, 1 lanyard with carabiner and 2 motifs |
| Product code | 47484 |
| Size | 30 x 42 x 4 mm |
| Material | recyclable bioplastic |
| Note | 3 colourful sheets, 1 keychain, 1 chain and 1-2 designs |
| Product code | 47492 |
| Size | 30 x 42 x 4 mm |
| Material | recyclable bioplastic |
| Note | set includes 3 colored sheets, 1 key ring, 1 lanyard with carabiner and 2 motifs |
| Product code | 47493 |
| Size | 60 x 60 mm |
| Material | recyclable bioplastic |
| Note | 18 colourful sheets, 3 basic desks and 1 booklet with designs |
| Product code | 47494 |
| Size | 60 x 60 mm |
| Material | recyclable bioplastic |
| Note | 18 colourful sheets, 3 basic desks and 1 booklet with designs |
| Product code | 47495 |
| Size | 60 x 60 mm |
| Material | recyclable bioplastic |
| Note | 18 colourful sheets, 3 basic desks and 1 booklet with designs |
| Product code | 47496 |
| Size | 60 x 60 mm |
| Material | recyclable bioplastic |
| Note | 18 colourful sheets, 3 basic desks and 1 booklet with designs |
| Product code | 47497 |
| Size | 60 x 60 mm |
| Material | recyclable bioplastic |
| Note | 18 colourful sheets, 3 basic desks and 1 booklet with designs |
| Product code | 47500 |
| Size | 60 x 60 mm |
| Material | recyclable bioplastic |
| Note | 18 colourful sheets, 3 basic desks and 1 booklet with designs |
| Product code | 47501 |
| Size | 60 x 60 mm |
| Material | recyclable bioplastic |
| Note | 18 colourful sheets, 3 basic desks and 1 booklet with designs |
| Product code | 47503 |
| Size | cca 12 - 14 cm |
| Note | package contains yarn, crochet hook, eyelets, filler and instructions |
| Product code | 47745 |
It’s still us, we just changed from Korálky.cz to Manumi. Ale nemusíte se bát, pořád u nás najdete všechny vaše oblíbené produkty, inspiraci a servis v kvalitě, na kterou jste zvyklí ;)