Your shopping basket is empty
We offer so much stuff that you can't choose? :-)
Contact us, We will be happy to advise you
| Note | low difficulty - 1 star |
| Manufacturer code | 8034 02 LZ |
| Product code | 21414 |
| Note | 3 g = approx. 15 pcs |
| Manufacturer code | 8034 17 LZ |
| Product code | 37192 |
| Note | 5 g = approx. 32 pcs |
| Manufacturer code | 8034 19 LZ |
| Product code | 37194 |
| Size | 30 x 42 x 4 mm |
| Material | recyclable bioplastic |
| Note | 8 colourful sheets, 3 keychains, 3 chains and 1 booklet with designs |
| Product code | 47473 |
| Size | 30 x 42 x 4 mm |
| Material | recyclable bioplastic |
| Note | 8 colourful sheets, 3 keychains, 3 chains and 1 booklet with designs |
| Product code | 47475 |
| Size | 30 x 42 x 4 mm |
| Material | recyclable bioplastic |
| Note | set includes 3 colored sheets, 1 key ring, 1 lanyard with carabiner and 2 motifs |
| Product code | 47476 |
| Size | 30 x 42 x 4 mm |
| Material | recyclable bioplastic |
| Note | 3 colourful sheets, 1 keychain, 1 chain and 1-2 designs |
| Product code | 47477 |
| Size | 30 x 42 x 4 mm |
| Material | recyclable bioplastic |
| Note | 3 colourful sheets, 1 keychain, 1 chain and 1-2 designs |
| Product code | 47480 |
| Size | 30 x 42 x 4 mm |
| Material | recyclable bioplastic |
| Note | set includes 3 colored sheets, 1 key ring, 1 lanyard with carabiner and 2 motifs |
| Product code | 47485 |
| Size | 30 x 42 x 4 mm |
| Material | recyclable bioplastic |
| Note | set includes 3 colored sheets, 1 key ring, 1 lanyard with carabiner and 2 motifs |
| Product code | 47486 |
| Size | 30 x 42 x 4 mm |
| Material | recyclable bioplastic |
| Note | set includes 3 colored sheets, 1 key ring, 1 lanyard with carabiner and 2 motifs |
| Product code | 47487 |
| Size | 30 x 42 x 4 mm |
| Material | recyclable bioplastic |
| Note | set includes 3 colored sheets, 1 key ring, 1 lanyard with carabiner and 2 motifs |
| Product code | 47488 |
| Size | 30 x 42 x 4 mm |
| Material | recyclable bioplastic |
| Note | set includes 3 colored sheets, 1 key ring, 1 lanyard with carabiner and 2 motifs |
| Product code | 47489 |
| Size | 30 x 42 x 4 mm |
| Material | recyclable bioplastic |
| Note | set includes 3 colored sheets, 1 key ring, 1 lanyard with carabiner and 2 motifs |
| Product code | 47490 |
| Size | 30 x 42 x 4 mm |
| Material | recyclable bioplastic |
| Note | 3 colourful sheets, 1 keychain, 1 chain and 1-2 designs |
| Product code | 47491 |
| Size | 60 x 60 mm |
| Material | recyclable bioplastic |
| Note | 18 colourful sheets, 3 basic desks and 1 booklet with designs |
| Product code | 47502 |
| Size | cca 9 - 11 cm |
| Note | package contains yarn, crochet hook, eyelets, filler and instructions |
| Product code | 47748 |
| Size | 21,5 x 31,5 x 3 cm |
| Note | set includes pins, buttons, beads of different shapes and much more |
| Product code | 47917 |
| Size | 21,5 x 31,5 x 4,5 cm |
| Note | set includes 10 felts in basic colours, 8 yarns, cotton bags and more |
| Product code | 47920 |
| Size | cca 13 cm |
| Note | set contains 4 yarns, crochet hook, embroidery needle, 2 eyelets and instructions |
| Product code | 48051 |
It’s still us, we just changed from Korálky.cz to Manumi. Ale nemusíte se bát, pořád u nás najdete všechny vaše oblíbené produkty, inspiraci a servis v kvalitě, na kterou jste zvyklí ;)