Your shopping basket is empty
We offer so much stuff that you can't choose? :-)
Contact us, We will be happy to advise you
| Size | ⌀ 11 cm |
| Note | make 3 cherry blossoms from tissue paper |
| Product code | 50004 |
| Note | set contains 4 sheets in different colours (25 x 50 cm), 1 green sheet (25 x 25 cm), 15 florist wires, cardboard and picture instructions |
| Product code | 50010 |
| Size | 10 x 6 cm |
| Note | the kit contains felt parts with prepared holes, yarn, polyester filling, a loop for hanging, a plastic needle and picture instructions |
| Product code | 50112 |
| Size | 10 x 6 cm |
| Note | the kit contains felt parts with prepared holes, yarn, polyester filling, a loop for hanging, a plastic needle and picture instructions |
| Product code | 50113 |
| Size | 10 x 6 cm |
| Note | the kit contains felt parts with prepared holes, yarn, polyester filling, a loop for hanging, a plastic needle and picture instructions |
| Product code | 50114 |
| Size | 10 x 6 cm |
| Note | the kit contains felt parts with prepared holes, yarn, polyester filling, a loop for hanging, a plastic needle and picture instructions |
| Product code | 50115 |
| Size | 10 x 6 cm |
| Note | the kit contains felt parts with prepared holes, yarn, polyester filling, a loop for hanging, a plastic needle and picture instructions |
| Product code | 50117 |
| Size | cca 12,5 cm |
| Note | set includes 6 yarns, 3.5 mm crochet hook, 2 plastic clips, string, embroidery needle and picture instructions |
| Product code | 50204 |
| Size | cca 55 cm |
| Material | 100% cotton |
| Note | attention: filling material is not included |
| Product code | 50206 |
| Size | cca 58 cm |
| Material | 100% cotton |
| Note | attention: filling material is not included |
| Product code | 50207 |
| Size | cca 52 cm |
| Material | 100% cotton |
| Note | attention: filling material is not included |
| Product code | 50209 |
| Size | 11 x 11 x 15 cm |
| Note | set includes soy wax, glass jar, wooden wick with metal holder, decorative sticker, essence, obsidian crystals and instructions |
| Product code | 50348 |
| Size | 11 x 11 x 15 cm |
| Note | set includes soy wax, glass jar, cotton wick with wooden holder, decorative sticker, essence and instructions |
| Product code | 50349 |
| Size | max 14 x 15 cm |
| Material | 100% polyester |
| Note | balení obsahuje 5 přízí, háček na háčkování, tlustou plastovou jehlu a návod s instrukcemi v angličtině, němčině, francouzštině a nizozemštině |
| Product code | 50643 |
| Size | max 15,5 x 15,5 cm |
| Material | 100% polyester |
| Note | balení obsahuje 5 přízí, háček na háčkování, tlustou plastovou jehlu a návod s instrukcemi v angličtině, němčině, francouzštině a nizozemštině |
| Product code | 50644 |
| Material | bavlna |
| Note | balení obsahuje 4 příze, háček na háčkování, tlustou plastovou jehlu, výplň a návod s instrukcemi v angličtině, němčině, francouzštině a nizozemštině |
| Product code | 50678 |
| Material | bavlna |
| Note | balení obsahuje 4 příze, háček na háčkování, tlustou plastovou jehlu, výplň a návod s instrukcemi v angličtině, němčině, francouzštině a nizozemštině |
| Product code | 50679 |
| Note | kit for making a planter hanger |
| Manufacturer code | 8015 DIY3 |
| Product code | 44364 |
It’s still us, we just changed from Korálky.cz to Manumi. Ale nemusíte se bát, pořád u nás najdete všechny vaše oblíbené produkty, inspiraci a servis v kvalitě, na kterou jste zvyklí ;)