Your shopping basket is empty
We offer so much stuff that you can't choose? :-)
Contact us, We will be happy to advise you
| In design | natural coloured mineral |
| Size | 6 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Locations | Čína |
| Note | 10 pcs = approx. 6 cm |
| Product code | 49104 |
| In design | natural coloured mineral |
| Size | 8 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Locations | Čína |
| Note | 8 pcs = approx. 6,4 cm |
| Product code | 49105 |
| In design | natural coloured mineral |
| Size | 4 mm |
| Hole width | 0,6 mm |
| Locations | Čína |
| Note | 15 pcs = approx. 6 cm |
| Product code | 49106 |
| In design | natural coloured mineral |
| Size | 6 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Locations | Čína |
| Note | 10 pcs = approx. 6 cm |
| Product code | 49107 |
| In design | natural coloured mineral |
| Size | 8 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Locations | Čína |
| Note | 8 pcs = approx. 6,4 cm |
| Product code | 49108 |
| In design | natural heat treated mineral |
| Size | 4 mm |
| Hole width | 0,7 mm |
| Locations | Čína |
| Note | 15 pcs = approx. 6 cm |
| Product code | 49136 |
| In design | natural heat treated mineral |
| Size | 6 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Locations | Čína |
| Note | 10 pcs = approx. 6 cm |
| Product code | 49137 |
| In design | natural heat treated mineral |
| Size | 8 mm |
| Hole width | 1,2 mm |
| Locations | Čína |
| Note | 8 pcs = approx. 6,4 cm |
| Product code | 49138 |
| In design | natural mineral with surface treatment |
| Size | 6 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Locations | Čína |
| Note | 10 pcs = approx. 6 cm |
| Product code | 49155 |
| In design | natural mineral with surface treatment |
| Size | 8 mm |
| Hole width | 1,2 mm |
| Locations | Čína |
| Note | 8 pcs = approx. 6,4 cm |
| Product code | 49156 |
| In design | natural mineral |
| Size | 4 mm |
| Hole width | 0,6 mm |
| Locations | Mexiko |
| Note | 15 pcs = approx. 6 cm |
| Product code | 49184 |
| In design | natural mineral |
| Size | 6 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Locations | Mexiko |
| Note | 10 pcs = approx. 6 cm |
| Product code | 49185 |
| In design | natural mineral |
| Size | 8 mm |
| Hole width | 0,6 mm |
| Locations | Mexiko |
| Note | 8 pcs = approx. 6,4 cm |
| Product code | 49186 |
| In design | natural coloured mineral |
| Size | 8 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Locations | Čína |
| Note | 8 pcs = approx. 6,4 cm |
| Product code | 48595 |
| In design | natural coloured mineral |
| Size | 4 mm |
| Locations | Čína |
| Note | 15 pcs = approx. 6 cm |
| Product code | 48614 |
| In design | natural coloured mineral |
| Size | 6 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Locations | Čína |
| Note | 10 pcs = approx. 6 cm |
| Product code | 48615 |
| In design | natural coloured mineral |
| Size | 6 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Locations | Čína |
| Note | 10 pcs = approx. 6 cm |
| Product code | 48618 |
| In design | natural mineral |
| Size | 4 mm |
| Hole width | 0,7 mm |
| Locations | Indie |
| Note | 15 pcs = approx. 6 cm |
| Product code | 48626 |
| In design | natural mineral |
| Size | 6 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Locations | Indie |
| Note | 10 pcs = approx. 6 cm |
| Product code | 48642 |
| In design | natural mineral |
| Size | 6 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Locations | Mexiko |
| Note | 10 pcs = approx. 6 cm |
| Product code | 49029 |
It’s still us, we just changed from Korálky.cz to Manumi. Ale nemusíte se bát, pořád u nás najdete všechny vaše oblíbené produkty, inspiraci a servis v kvalitě, na kterou jste zvyklí ;)