Your shopping basket is empty
We offer so much stuff that you can't choose? :-)
Contact us, We will be happy to advise you
| In design | cream |
| Size | 10 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Product code | 38795 |
| In design | gold |
| Size | 10 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Product code | 38802 |
| In design | red |
| Size | 10 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Product code | 38816 |
| In design | turquoise |
| Size | 10 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Product code | 38837 |
| In design | blue |
| Size | 10 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Product code | 38844 |
| In design | light green |
| Size | 3 mm |
| Hole width | 0,7 mm |
| Product code | 38847 |
| In design | green |
| Size | 3 mm |
| Hole width | 0,7 mm |
| Product code | 38854 |
| In design | green |
| Size | 4 mm |
| Hole width | 0,6 mm |
| Product code | 38855 |
| In design | brown |
| Size | 4 mm |
| Hole width | 0,6 mm |
| Product code | 38862 |
| In design | bronze |
| Size | 8 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Product code | 38871 |
| In design | light green |
| Size | 15x8 mm |
| Hole width | 0,9 mm |
| Product code | 39648 |
| In design | green |
| Size | 15x8 mm |
| Hole width | 0,9 mm |
| Product code | 39649 |
| In design | brown |
| Size | 15x8 mm |
| Hole width | 0,9 mm |
| Product code | 39653 |
| In design | pink |
| Size | 4 mm |
| Hole width | 0,7 mm |
| Product code | 44284 |
It’s still us, we just changed from Korálky.cz to Manumi. Ale nemusíte se bát, pořád u nás najdete všechny vaše oblíbené produkty, inspiraci a servis v kvalitě, na kterou jste zvyklí ;)