Your shopping basket is empty
We offer so much stuff that you can't choose? :-)
Contact us, We will be happy to advise you
| In design | transparent |
| Size | 10 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Note | 18 pcs are enough for approx. 18 cm bracelet |
| Manufacturer code | 00010 |
| Product code | 38465 |
| In design | matte transparent |
| Size | 10 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Note | 18 pcs are enough for approx. 18 cm bracelet |
| Manufacturer code | 00010-84010 |
| Product code | 38466 |
| In design | black |
| Size | 10 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Note | 18 pcs are enough for approx. 18 cm bracelet |
| Manufacturer code | 23980 |
| Product code | 38469 |
| In design | matt black |
| Size | 10 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Note | 18 pcs are enough for approx. 18 cm bracelet |
| Manufacturer code | 23980-84010 |
| Product code | 38470 |
| In design | beige |
| Size | 6 mm |
| Hole width | 0,9 mm |
| Note | 30 pcs are enough for approx. 18 cm bracelet |
| Manufacturer code | 13020 |
| Product code | 38381 |
| In design | matt dark green |
| Size | 6 mm |
| Hole width | 0,9 mm |
| Note | 30 pcs are enough for approx. 18 cm bracelet |
| Manufacturer code | 53240-84010 |
| Product code | 38398 |
| In design | light grey |
| Size | 6 mm |
| Hole width | 0,9 mm |
| Note | 30 pcs are enough for approx. 18 cm bracelet |
| Manufacturer code | 43010 |
| Product code | 38415 |
| In design | beige |
| Size | 8 mm |
| Hole width | 0,9 mm |
| Note | 22 pcs are enough for approx. 18 cm bracelet |
| Manufacturer code | 13020 |
| Product code | 38425 |
| In design | dark beige |
| Size | 8 mm |
| Hole width | 0,9 mm |
| Note | 22 pcs are enough for approx. 18 cm bracelet |
| Manufacturer code | 13080 |
| Product code | 38455 |
| In design | matt light grey |
| Size | 8 mm |
| Hole width | 0,9 mm |
| Note | 22 pcs are enough for approx. 18 cm bracelet |
| Manufacturer code | 43010-84010 |
| Product code | 38460 |
| In design | matt dark grey |
| Size | 8 mm |
| Hole width | 0,9 mm |
| Note | 22 pcs are enough for approx. 18 cm bracelet |
| Manufacturer code | 43030-84010 |
| Product code | 38462 |
| In design | white |
| Size | 10 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Note | 18 pcs are enough for approx. 18 cm bracelet |
| Manufacturer code | 03000 |
| Product code | 38467 |
| In design | matt white |
| Size | 10 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Note | 18 pcs are enough for approx. 18 cm bracelet |
| Manufacturer code | 03000-84010 |
| Product code | 38468 |
| In design | red transparent glass |
| Size | 6 mm |
| Hole width | 0,9 mm |
| Note | 30 pcs are enough for approx. 18 cm bracelet |
| Manufacturer code | 90080 |
| Product code | 38391 |
| In design | red |
| Size | 6 mm |
| Hole width | 0,9 mm |
| Note | 30 pcs are enough for approx. 18 cm bracelet |
| Manufacturer code | 93220 |
| Product code | 38393 |
| In design | transparent turquoise |
| Size | 6 mm |
| Hole width | 0,9 mm |
| Note | 30 pcs are enough for approx. 18 cm bracelet |
| Manufacturer code | 60200 |
| Product code | 38401 |
| In design | matte transparent turquoise |
| Size | 6 mm |
| Hole width | 0,9 mm |
| Note | 30 pcs are enough for approx. 18 cm bracelet |
| Manufacturer code | 60200-84010 |
| Product code | 38402 |
| In design | transparent |
| Size | 8 mm |
| Hole width | 0,9 mm |
| Note | 22 pcs are enough for approx. 18 cm bracelet |
| Manufacturer code | 00010 |
| Product code | 38421 |
| In design | matte transparent |
| Size | 8 mm |
| Hole width | 0,9 mm |
| Note | 22 pcs are enough for approx. 18 cm bracelet |
| Manufacturer code | 00010-84010 |
| Product code | 38422 |
| In design | pink |
| Size | 8 mm |
| Hole width | 0,9 mm |
| Note | 22 pcs are enough for approx. 18 cm bracelet |
| Manufacturer code | 73010 |
| Product code | 38427 |
It’s still us, we just changed from Korálky.cz to Manumi. Ale nemusíte se bát, pořád u nás najdete všechny vaše oblíbené produkty, inspiraci a servis v kvalitě, na kterou jste zvyklí ;)