Your shopping basket is empty
We offer so much stuff that you can't choose? :-)
Contact us, We will be happy to advise you
| In design | dark blue |
| Size | 8 mm |
| Hole width | 0,9 mm |
| Product code | 14604 |
| In design | purple |
| Size | 4 mm |
| Hole width | 0,8 mm |
| Product code | 14607 |
| In design | purple |
| Size | 6 mm |
| Hole width | 0,8 mm |
| Product code | 14608 |
| In design | purple |
| Size | 8 mm |
| Hole width | 0,9 mm |
| Product code | 14609 |
| In design | transparent |
| Size | 6 mm |
| Hole width | 0,9 mm |
| Note | 30 pcs are enough for approx. 18 cm bracelet |
| Manufacturer code | 00010 |
| Product code | 38377 |
| In design | matte transparent |
| Size | 6 mm |
| Hole width | 0,9 mm |
| Note | 30 pcs are enough for approx. 18 cm bracelet |
| Manufacturer code | 00010-84010 |
| Product code | 38378 |
| In design | white |
| Size | 6 mm |
| Hole width | 0,9 mm |
| Note | 30 pcs are enough for approx. 18 cm bracelet |
| Manufacturer code | 03000 |
| Product code | 38379 |
| In design | matt white |
| Size | 6 mm |
| Hole width | 0,9 mm |
| Note | 30 pcs are enough for approx. 18 cm bracelet |
| Manufacturer code | 03000-84010 |
| Product code | 38380 |
| In design | pink |
| Size | 6 mm |
| Hole width | 0,9 mm |
| Note | 30 pcs are enough for approx. 18 cm bracelet |
| Manufacturer code | 73010 |
| Product code | 38383 |
| In design | matt pink |
| Size | 6 mm |
| Hole width | 0,9 mm |
| Note | 30 pcs are enough for approx. 18 cm bracelet |
| Manufacturer code | 73010-84010 |
| Product code | 38384 |
| In design | transparent pink |
| Size | 6 mm |
| Hole width | 0,9 mm |
| Note | 30 pcs are enough for approx. 18 cm bracelet |
| Manufacturer code | 70110 |
| Product code | 38385 |
| In design | matte transparent pink |
| Size | 6 mm |
| Hole width | 0,9 mm |
| Note | 30 pcs are enough for approx. 18 cm bracelet |
| Manufacturer code | 70110-84010 |
| Product code | 38386 |
| In design | red |
| Size | 6 mm |
| Hole width | 0,9 mm |
| Note | 30 pcs are enough for approx. 18 cm bracelet |
| Manufacturer code | 93220 |
| Product code | 38393 |
| In design | matte transparent turquoise |
| Size | 6 mm |
| Hole width | 0,9 mm |
| Note | 30 pcs are enough for approx. 18 cm bracelet |
| Manufacturer code | 60200-84010 |
| Product code | 38402 |
| In design | blue transparent glass |
| Size | 6 mm |
| Hole width | 0,9 mm |
| Note | 30 pcs are enough for approx. 18 cm bracelet |
| Manufacturer code | 60040 |
| Product code | 38405 |
| In design | matte transparent blue |
| Size | 6 mm |
| Hole width | 0,9 mm |
| Note | 30 pcs are enough for approx. 18 cm bracelet |
| Manufacturer code | 60040-84010 |
| Product code | 38406 |
| In design | black |
| Size | 6 mm |
| Hole width | 0,9 mm |
| Note | 30 pcs are enough for approx. 18 cm bracelet |
| Manufacturer code | 23980 |
| Product code | 38419 |
| In design | matt black |
| Size | 6 mm |
| Hole width | 0,9 mm |
| Note | 30 pcs are enough for approx. 18 cm bracelet |
| Manufacturer code | 23980-84010 |
| Product code | 38420 |
| In design | transparent |
| Size | 8 mm |
| Hole width | 0,9 mm |
| Note | 22 pcs are enough for approx. 18 cm bracelet |
| Manufacturer code | 00010 |
| Product code | 38421 |
| In design | matte transparent |
| Size | 8 mm |
| Hole width | 0,9 mm |
| Note | 22 pcs are enough for approx. 18 cm bracelet |
| Manufacturer code | 00010-84010 |
| Product code | 38422 |
It’s still us, we just changed from Korálky.cz to Manumi. Ale nemusíte se bát, pořád u nás najdete všechny vaše oblíbené produkty, inspiraci a servis v kvalitě, na kterou jste zvyklí ;)