Your shopping basket is empty
We offer so much stuff that you can't choose? :-)
Contact us, We will be happy to advise you
| In design | shades of green colour |
| Size | různé |
| Material | glass |
| Note | 20 g = approx. 600 pcs |
| Product code | 16131 |
| In design | shades of turquoise colour |
| Size | různé |
| Material | glass |
| Note | 20 g = approx. 600 pcs |
| Product code | 16132 |
| In design | shades of blue colour |
| Size | různé |
| Material | glass |
| Note | 20 g = approx. 600 pcs |
| Product code | 16133 |
| In design | shades of purple colour |
| Size | různé |
| Material | glass |
| Note | 20 g = approx. 600 pcs |
| Product code | 16134 |
| In design | shades of brown colour |
| Size | různé |
| Material | glass |
| Note | 20 g = approx. 600 pcs |
| Product code | 16135 |
| In design | shades of black colour |
| Size | různé |
| Material | glass |
| Note | 20 g = approx. 600 pcs |
| Product code | 16136 |
| In design | mix of colours |
| Size | různé |
| Material | glass |
| Note | 20 g = approx. 600 pcs |
| Product code | 16137 |
| In design | shades of travertine |
| Size | různé |
| Material | glass |
| Note | 20 g = approx. 600 pcs |
| Product code | 17279 |
| In design | transparent |
| Size | 4, 6, 8 mm |
| Material | glass |
| Hole width | 1 mm |
| Note | 20 g = approx. 50 - 100 pcs |
| Manufacturer code | 00030 |
| Product code | 37093 |
| In design | black |
| Size | 4, 6, 8 mm |
| Material | glass |
| Hole width | 1 mm |
| Note | 20 g = approx. 50 - 100 pcs |
| Manufacturer code | 23980 |
| Product code | 37112 |
| In design | mix of colours |
| Size | 10 - 16 mm |
| Weight | 100 g |
| Material | glass |
| Note | 100 g = approx. 140 pcs |
| Product code | 46925 |
| In design | shades of green colour |
| Size | 4-10 mm |
| Material | glass |
| Hole width | 1 mm |
| Note | 25 g = approx. 50 pcs |
| Product code | 14859 |
| In design | shades of brown colour |
| Size | 4-10 mm |
| Material | glass |
| Hole width | 1 mm |
| Note | 25 g = approx. 50 pcs |
| Product code | 14863 |
| In design | mix of colours |
| Size | 9 - 14 mm |
| Material | glass |
| Note | 100 g = approx. 250 pcs |
| Product code | 48150 |
| In design | mix of colours |
| Size | 8 - 13 mm |
| Material | glass |
| Note | 100 g = approx. 250 pcs |
| Product code | 48151 |
It’s still us, we just changed from Korálky.cz to Manumi. Ale nemusíte se bát, pořád u nás najdete všechny vaše oblíbené produkty, inspiraci a servis v kvalitě, na kterou jste zvyklí ;)