Your shopping basket is empty
We offer so much stuff that you can't choose? :-)
Contact us, We will be happy to advise you
| In design | Opaque-Frosted Turquoise |
| Size | 8/0 = 3,1 mm |
| Hole width | 1,3 mm |
| Note | 7 g = approx. 280 pcs |
| Manufacturer code | TR-08-55F |
| Product code | 41896 |
| In design | Opaque-Lustered Turquoise |
| Size | 8/0 = 3,1 mm |
| Hole width | 1,3 mm |
| Note | 7 g = approx. 280 pcs |
| Manufacturer code | TR-08-132 |
| Product code | 41897 |
| In design | Silver-Lined Teal |
| Size | 3 mm |
| Hole width | 0,8 mm |
| Note | 7 g = 550 pcs |
| Manufacturer code | TB-01-27BD |
| Product code | 42060 |
| In design | turquoise |
| Size | 11/0 2,0 - 2,2 mm |
| Weight | 50 g |
| Hole width | 0,6 mm |
| Product code | 48540 |
| In design | lesklé vícebarevné |
| Size | 1/0 (6,6 mm) |
| Weight | 50 g |
| Hole width | 1,8 - 2,8 mm |
| Product code | 51334 |
| In design | turquoise with gold reflection |
| Size | 4 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Manufacturer code | (02010-69266) |
| Product code | 39412 |
| In design | turquoise |
| Size | 6 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Manufacturer code | (54220) |
| Product code | 39567 |
| In design | blue |
| Size | 4 mm |
| Hole width | 0,8 mm |
| Note | 45 pcs are enough for approx. 17 cm bracelet |
| Manufacturer code | 60220 |
| Product code | 40012 |
| In design | blue with rainbow reflection |
| Size | 4 mm |
| Hole width | 0,8 mm |
| Note | 45 pcs are enough for approx. 17 cm bracelet |
| Manufacturer code | 60220-28701 |
| Product code | 40013 |
| In design | Opaque-Lustered Lagoon |
| Size | 8/0 = 3,1 mm |
| Hole width | 1,3 mm |
| Note | 7 g = approx. 280 pcs |
| Manufacturer code | TR-08-1611 |
| Product code | 41898 |
| In design | Silver-Lined Milky Teal |
| Size | 8/0 = 3,1 mm |
| Hole width | 1,3 mm |
| Note | 7 g = approx. 280 pcs |
| Manufacturer code | TR-08-2104 |
| Product code | 41903 |
| In design | Silver-Lined Frosted Teal |
| Size | 8/0 = 3,1 mm |
| Hole width | 1,3 mm |
| Note | 7 g = approx. 280 pcs |
| Manufacturer code | TR-08-27BDF |
| Product code | 41905 |
| In design | frosted turquoise |
| Size | 3 mm |
| Hole width | 0,8 mm |
| Manufacturer code | (61100) |
| Product code | 39223 |
| In design | frosted turquoise |
| Size | 4 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Manufacturer code | (61100) |
| Product code | 39405 |
| In design | frosted turquoise |
| Size | 6 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Manufacturer code | (61100) |
| Product code | 39566 |
| In design | turquoise with silver lining |
| Size | 10/0 2,2-2,4mm |
| Hole width | 0,9 mm |
| Note | 20 g = approx. 1800 pcs |
| Product code | 13903 |
| In design | turquoise with silver lining |
| Size | 8/0 (2,8-3,2 mm |
| Hole width | 1,1 mm |
| Note | 20 g = approx. 840 pcs |
| Product code | 13923 |
| In design | turquoise |
| Size | 10/0 2,2-2,4mm |
| Hole width | 0,9 mm |
| Note | 20 g = approx. 1800 pcs |
| Product code | 31162 |
| In design | turquoise |
| Size | 8/0 2,8-3,2mm |
| Hole width | 1,1 mm |
| Note | 20 g = approx. 840 pcs |
| Product code | 31182 |
| In design | transparent turquoise |
| Size | 6 mm |
| Hole width | 0,9 mm |
| Note | 30 pcs are enough for approx. 18 cm bracelet |
| Manufacturer code | 60200 |
| Product code | 38401 |
It’s still us, we just changed from Korálky.cz to Manumi. Ale nemusíte se bát, pořád u nás najdete všechny vaše oblíbené produkty, inspiraci a servis v kvalitě, na kterou jste zvyklí ;)