Your shopping basket is empty
We offer so much stuff that you can't choose? :-)
Contact us, We will be happy to advise you
| In design | light pink |
| Size | 8 mm |
| Material | glass |
| Hole width | 1 mm |
| Product code | 50400 |
| In design | pearly pink |
| Size | 4 mm |
| Material | glass |
| Hole width | 0,8 mm |
| Product code | 50416 |
| In design | pearly pink |
| Size | 6 mm |
| Material | glass |
| Hole width | 1 mm |
| Product code | 50417 |
| In design | rosegold s měděným průtahem |
| Size | 9/0 2,4-2,8mm |
| Weight | 50 g |
| Material | glass |
| Hole width | 1 mm |
| Product code | 51710 |
| In design | pink with lustre |
| Size | 10/0 (2,2 - 2,4mm) |
| Weight | 50 g |
| Material | glass |
| Hole width | 0,7 mm |
| Product code | 51711 |
| In design | pink with silver lining |
| Size | 10/0 (2,2 - 2,4mm) |
| Weight | 50 g |
| Material | glass |
| Hole width | 0,7 mm |
| Product code | 51712 |
| In design | transparent with pink lining |
| Size | 10/0 (2,2 - 2,4mm) |
| Weight | 50 g |
| Material | glass |
| Hole width | 0,7 mm |
| Product code | 51713 |
| In design | pink with lustre |
| Size | 10/0 (2,2 - 2,4mm) |
| Weight | 50 g |
| Material | glass |
| Hole width | 0,7 mm |
| Product code | 51714 |
| In design | pink with lustre |
| Size | 10/0 (2,2 - 2,4mm) |
| Weight | 50 g |
| Material | glass |
| Hole width | 0,7 mm |
| Product code | 51715 |
| In design | pink |
| Size | 4 mm |
| Hole width | 0,8 mm |
| Product code | 14047 |
| In design | pink |
| Size | 6 mm |
| Hole width | 0,8 mm |
| Product code | 14048 |
| In design | pink |
| Size | 8 mm |
| Hole width | 0,9 mm |
| Product code | 14049 |
| In design | shades of pink colour |
| Size | různé |
| Material | glass |
| Note | 20 g = approx. 600 pcs |
| Product code | 16128 |
| In design | mix of transparent colours |
| Size | 2 mm |
| Weight | 50 g |
| Hole width | 0,9 mm |
| Product code | 22055 |
| In design | light pink |
| Size | 10/0 |
| Hole width | 0,9 mm |
| Note | 20 g = approx. 1800 pcs |
| Product code | 34980 |
| In design | salmon |
| Size | 10/0 |
| Hole width | 0,9 mm |
| Note | 20 g = approx. 1800 pcs |
| Product code | 34981 |
| In design | pink with silver lining |
| Size | 10/0 |
| Hole width | 0,9 mm |
| Note | 20 g = approx. 1800 pcs |
| Product code | 34983 |
| In design | light pink |
| Size | 10/0 |
| Hole width | 0,9 mm |
| Note | 20 g = approx. 1800 pcs |
| Product code | 34984 |
| In design | pink and purple |
| Size | 10/0 |
| Hole width | 0,9 mm |
| Note | 20 g = approx. 1800 pcs |
| Product code | 34986 |
| In design | pink and purple with silver lining |
| Size | 10/0 |
| Hole width | 0,9 mm |
| Note | 20 g = approx. 1800 pcs |
| Product code | 34987 |
It’s still us, we just changed from Korálky.cz to Manumi. Ale nemusíte se bát, pořád u nás najdete všechny vaše oblíbené produkty, inspiraci a servis v kvalitě, na kterou jste zvyklí ;)