Your shopping basket is empty
We offer so much stuff that you can't choose? :-)
Contact us, We will be happy to advise you
| In design | PermaFinish-Galvanized Aluminum |
| Size | 8/0 = 3,1 mm |
| Hole width | 1,3 mm |
| Note | 7 g = approx. 280 pcs |
| Manufacturer code | TR-08-PF558 |
| Product code | 41943 |
| In design | Opaque-Lustered White |
| Size | 6/0 = 4 mm |
| Hole width | 1,7 mm |
| Note | 7 g = approx. 100 pcs |
| Manufacturer code | TR-06-121 |
| Product code | 41956 |
| In design | Opaque-Lustered Navajo White |
| Size | 6/0 = 4 mm |
| Hole width | 1,7 mm |
| Note | 7 g = approx. 100 pcs |
| Manufacturer code | TR-06-122 |
| Product code | 41963 |
| In design | Silver-Lined Frosted Light Topaz |
| Size | 11/0 = 1,8 mm |
| Hole width | 0,9 mm |
| Note | 5 g = approx. 1000 pcs |
| Manufacturer code | TT-01-22F |
| Product code | 42008 |
| In design | Bronze |
| Size | 11/0 = 1,8 mm |
| Hole width | 0,9 mm |
| Note | 5 g = approx. 1000 pcs |
| Manufacturer code | TT-01-221 |
| Product code | 42011 |
| In design | Gold-Lined Crystal |
| Size | 11/0 = 2,2 mm |
| Hole width | 0,9 mm |
| Note | 3 g = approx. 500 pcs |
| Manufacturer code | TN-11-989 |
| Product code | 42040 |
| In design | Ceylon Snowflake |
| Size | 3 mm |
| Hole width | 0,8 mm |
| Note | 7 g = 550 pcs |
| Manufacturer code | TB-01-141 |
| Product code | 42052 |
| In design | Silver-Lined Crystal |
| Size | 3 mm |
| Hole width | 0,8 mm |
| Note | 7 g = 550 pcs |
| Manufacturer code | TB-01-21 |
| Product code | 42053 |
| In design | Silver-Lined Frosted Crystal |
| Size | 3 mm |
| Hole width | 0,8 mm |
| Note | 7 g = 550 pcs |
| Manufacturer code | TB-01-21F |
| Product code | 42054 |
| In design | Nickel |
| Size | 3 mm |
| Hole width | 0,8 mm |
| Note | 7 g = 550 pcs |
| Manufacturer code | TB-01-711 |
| Product code | 42064 |
| In design | Sakura-Cherry Mix |
| Size | mix |
| Note | 7 g = approx. 100 pcs |
| Manufacturer code | TX-01-3214 |
| Product code | 42069 |
| In design | Hime-Pink Mix |
| Size | mix |
| Note | 7 g = approx. 100 pcs |
| Manufacturer code | TX-01-3215 |
| Product code | 42070 |
| In design | Borakku-Black Mix |
| Size | mix |
| Note | 7 g = approx. 100 pcs |
| Manufacturer code | TX-01-3210 |
| Product code | 42081 |
| In design | yellow pastel lining |
| Size | 8/0 2,8 - 3,2 mm |
| Hole width | 1,1 mm |
| Note | 20 g = approx. 840 pcs |
| Product code | 44472 |
| In design | pink pastel lining |
| Size | 8/0 2,8 - 3,2 mm |
| Hole width | 1,1 mm |
| Note | 20 g = approx. 840 pcs |
| Product code | 44473 |
| In design | purple pastel lining |
| Size | 8/0 2,8 - 3,2 mm |
| Hole width | 1,1 mm |
| Note | 20 g = approx. 840 pcs |
| Product code | 44476 |
| In design | green with silver lining |
| Size | 7 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Manufacturer code | 57120 |
| Product code | 45958 |
It’s still us, we just changed from Korálky.cz to Manumi. Ale nemusíte se bát, pořád u nás najdete všechny vaše oblíbené produkty, inspiraci a servis v kvalitě, na kterou jste zvyklí ;)