Your shopping basket is empty
We offer so much stuff that you can't choose? :-)
Contact us, We will be happy to advise you
| In design | pink |
| Size | 8 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Manufacturer code | (70100-00000) |
| Product code | 39134 |
| In design | hematite |
| Size | 8 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Product code | 38878 |
| In design | light blue |
| Size | 8 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Manufacturer code | (60080-00000) |
| Product code | 39136 |
| In design | black |
| Size | 4 mm |
| Hole width | 0,6 mm |
| Product code | 38883 |
| In design | green |
| Size | 8 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Manufacturer code | (50230-00000) |
| Product code | 39139 |
| In design | black |
| Size | 6 mm |
| Hole width | 0,8 mm |
| Product code | 38884 |
| In design | light blue |
| Size | 8 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Manufacturer code | (30030-00000) |
| Product code | 39141 |
| In design | black |
| Size | 8 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Manufacturer code | (23980-00000) |
| Product code | 39143 |
| In design | frosted white |
| Size | 8 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Manufacturer code | (02010) |
| Product code | 39156 |
| In design | transparent |
| Size | 8 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Manufacturer code | (00030) |
| Product code | 39157 |
| In design | transparent |
| Size | 10 mm |
| Hole width | 1,2 mm |
| Manufacturer code | (00030) |
| Product code | 40047 |
| In design | black |
| Size | 10 mm |
| Hole width | 1,2 mm |
| Manufacturer code | (23980-00000) |
| Product code | 40049 |
| In design | transparent with silver lining |
| Size | 10/0 (2,2 - 2,4mm) |
| Weight | 50 g |
| Material | glass |
| Hole width | 1 mm |
| Product code | 51706 |
| In design | matné žluté se zlatým průtahem |
| Size | 11/0 (2,0 - 2,2mm) |
| Weight | 50 g |
| Material | glass |
| Hole width | 0,6 mm |
| Product code | 51707 |
| In design | zlaté se stříbrným průtahem |
| Size | 8/0 (2,8 - 3,2 mm) |
| Weight | 50 g |
| Material | glass |
| Hole width | 0,8 mm |
| Product code | 51708 |
| In design | zlaté se stříbrným průtahem |
| Size | 8/0 (2,8 - 3,2 mm) |
| Weight | 50 g |
| Material | glass |
| Hole width | 0,8 mm |
| Product code | 51709 |
| In design | rosegold s měděným průtahem |
| Size | 9/0 2,4-2,8mm |
| Weight | 50 g |
| Material | glass |
| Hole width | 1 mm |
| Product code | 51710 |
| In design | pink with lustre |
| Size | 10/0 (2,2 - 2,4mm) |
| Weight | 50 g |
| Material | glass |
| Hole width | 0,7 mm |
| Product code | 51711 |
| In design | pink with silver lining |
| Size | 10/0 (2,2 - 2,4mm) |
| Weight | 50 g |
| Material | glass |
| Hole width | 0,7 mm |
| Product code | 51712 |
| In design | transparent with pink lining |
| Size | 10/0 (2,2 - 2,4mm) |
| Weight | 50 g |
| Material | glass |
| Hole width | 0,7 mm |
| Product code | 51713 |
It’s still us, we just changed from Korálky.cz to Manumi. Ale nemusíte se bát, pořád u nás najdete všechny vaše oblíbené produkty, inspiraci a servis v kvalitě, na kterou jste zvyklí ;)