Your shopping basket is empty
We offer so much stuff that you can't choose? :-)
Contact us, We will be happy to advise you
| In design | clear with light fiber |
| Size | 8/0 2,8 - 3,2 mm |
| Weight | 50 g |
| Hole width | 0,8 mm |
| Product code | 48549 |
| In design | light grey |
| Size | 6 mm |
| Hole width | 0,9 mm |
| Note | 30 pcs are enough for approx. 18 cm bracelet |
| Manufacturer code | 43010 |
| Product code | 38415 |
| In design | matt dark grey |
| Size | 6 mm |
| Hole width | 0,9 mm |
| Note | 30 pcs are enough for approx. 18 cm bracelet |
| Manufacturer code | 43030-84010 |
| Product code | 38418 |
| In design | matt light grey |
| Size | 8 mm |
| Hole width | 0,9 mm |
| Note | 22 pcs are enough for approx. 18 cm bracelet |
| Manufacturer code | 43010-84010 |
| Product code | 38460 |
| In design | dark grey |
| Size | 8 mm |
| Hole width | 0,9 mm |
| Note | 22 pcs are enough for approx. 18 cm bracelet |
| Manufacturer code | 43030 |
| Product code | 38461 |
| In design | matt dark grey |
| Size | 8 mm |
| Hole width | 0,9 mm |
| Note | 22 pcs are enough for approx. 18 cm bracelet |
| Manufacturer code | 43030-84010 |
| Product code | 38462 |
| In design | grey with white and black pattern |
| Size | 4 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Manufacturer code | (26107) |
| Product code | 39502 |
| In design | matt light grey |
| Size | 6 mm |
| Hole width | 2,3 mm |
| Note | 30 pcs are enough for approx. a 17 cm bracelet |
| Manufacturer code | 43010-84010 |
| Product code | 39980 |
| In design | Opaque-Pastel-Frosted Light Gray |
| Size | 11/0 = 2,2 mm |
| Hole width | 0,8 mm |
| Note | 7 g = approx. 700 pcs |
| Manufacturer code | TR-11-767 |
| Product code | 41816 |
| In design | Matte-Color Opaque Gray |
| Size | 11/0 = 2,2 mm |
| Hole width | 0,8 mm |
| Note | 7 g = approx. 700 pcs |
| Manufacturer code | TR-11-611 |
| Product code | 41819 |
| In design | white, blue, grey, transparent |
| Size | 1 - 5 mm |
| Material | glass |
| Hole width | 0,9 mm |
| Note | 7 g vystačí na výrobu cca 3 dámských náramků |
| Product code | 50467 |
| In design | grey |
| Size | 10/0 2,2-2,4mm |
| Hole width | 1,1 mm |
| Note | 20 g = approx. 1800 pcs |
| Product code | 38532 |
| In design | Tran. Pearl Lined Pale Grey AB |
| Size | 11/0 = 1,6 mm |
| Hole width | 0,8 mm |
| Note | 3 g = approx. 600 pcs |
| Manufacturer code | DB-1677 |
| Product code | 41276 |
| In design | Ceylon Gray |
| Size | 11/0 = 1,6 mm |
| Hole width | 0,8 mm |
| Note | 3 g = approx. 600 pcs |
| Manufacturer code | DB-252 |
| Product code | 41277 |
| In design | Matte Metallic Blue Slate AB |
| Size | 11/0 = 1,6 mm |
| Hole width | 0,8 mm |
| Note | 3 g = approx. 600 pcs |
| Manufacturer code | DB-1063 |
| Product code | 41280 |
| In design | Silver-Lined Gray |
| Size | 15/0 = 1,5 mm |
| Hole width | 0,7 mm |
| Note | 5 g = approx. 1200 pcs |
| Manufacturer code | TR-15-29B |
| Product code | 41576 |
| In design | Nickel |
| Size | 3 mm |
| Hole width | 0,8 mm |
| Note | 7 g = 550 pcs |
| Manufacturer code | TB-01-711 |
| Product code | 42064 |
It’s still us, we just changed from Korálky.cz to Manumi. Ale nemusíte se bát, pořád u nás najdete všechny vaše oblíbené produkty, inspiraci a servis v kvalitě, na kterou jste zvyklí ;)