Your shopping basket is empty
We offer so much stuff that you can't choose? :-)
Contact us, We will be happy to advise you
| In design | light blue |
| Size | 6 mm |
| Material | glass |
| Hole width | 0,9 mm |
| Product code | 50408 |
| In design | light blue |
| Size | 8 mm |
| Material | glass |
| Hole width | 1 mm |
| Product code | 50409 |
| In design | pearly blue |
| Size | 4 mm |
| Material | glass |
| Hole width | 0,8 mm |
| Product code | 50425 |
| In design | pearly blue |
| Size | 6 mm |
| Material | glass |
| Hole width | 1 mm |
| Product code | 50426 |
| In design | pearly blue |
| Size | 8 mm |
| Material | glass |
| Hole width | 1 mm |
| Product code | 50427 |
| In design | white, in brass colour, orange, blue, transparent |
| Size | 1 - 5 mm |
| Material | glass |
| Hole width | 0,9 mm |
| Note | 7 g vystačí na výrobu cca 3 dámských náramků |
| Product code | 50472 |
| In design | blue with silver lining |
| Size | 10/0 (2,2 - 2,4mm) |
| Weight | 50 g |
| Material | glass |
| Hole width | 0,7 mm |
| Product code | 51722 |
| In design | transparent with blue lining |
| Size | 10/0 (2,2 - 2,4mm) |
| Weight | 50 g |
| Material | glass |
| Hole width | 0,7 mm |
| Product code | 51723 |
| In design | aqua |
| Size | 10/0 2,2-2,4mm |
| Hole width | 0,9 mm |
| Note | 20 g = approx. 1800 pcs |
| Product code | 13650 |
| In design | blue |
| Size | 10/0 2,2-2,4mm |
| Hole width | 0,9 mm |
| Note | 20 g = approx. 1800 pcs |
| Product code | 13651 |
| In design | blue |
| Size | 10/0 2,2-2,4mm |
| Hole width | 0,9 mm |
| Note | 20 g = approx. 1800 pcs |
| Product code | 13671 |
| In design | dark blue |
| Size | 10/0 2,2-2,4mm |
| Hole width | 0,9 mm |
| Note | 20 g = approx. 1800 pcs |
| Product code | 13672 |
| In design | aqua |
| Size | 8/0 (2,8-3,2 mm |
| Hole width | 1,1 mm |
| Note | 20 g = approx. 840 pcs |
| Product code | 13690 |
| In design | blue |
| Size | 8/0 (2,8-3,2 mm |
| Hole width | 1,1 mm |
| Note | 20 g = approx. 840 pcs |
| Product code | 13691 |
| In design | light blue |
| Size | 8/0 (2,8-3,2 mm |
| Hole width | 1,1 mm |
| Note | 20 g = approx. 840 pcs |
| Product code | 13710 |
| In design | blue |
| Size | 8/0 (2,8-3,2 mm |
| Hole width | 1,1 mm |
| Note | 20 g = approx. 840 pcs |
| Product code | 13711 |
| In design | dark blue |
| Size | 8/0 (2,8-3,2 mm |
| Hole width | 1,1 mm |
| Note | 20 g = approx. 840 pcs |
| Product code | 13712 |
| In design | light blue with silver lining |
| Size | 10/0 2,2-2,4mm |
| Hole width | 0,9 mm |
| Note | 20 g = approx. 1800 pcs |
| Product code | 13904 |
| In design | dark blue |
| Size | 10/0 2,2-2,4mm |
| Hole width | 0,9 mm |
| Note | 20 g = approx. 1800 pcs |
| Product code | 13906 |
| In design | light blue with silver lining |
| Size | 8/0 (2,8-3,2 mm |
| Hole width | 1,1 mm |
| Note | 20 g = approx. 840 pcs |
| Product code | 13924 |
It’s still us, we just changed from Korálky.cz to Manumi. Ale nemusíte se bát, pořád u nás najdete všechny vaše oblíbené produkty, inspiraci a servis v kvalitě, na kterou jste zvyklí ;)