Your shopping basket is empty
We offer so much stuff that you can't choose? :-)
Contact us, We will be happy to advise you
| Size | 35 x 45 cm |
| Note | picture in strips, the package also includes a set of tools |
| Product code | 50175 |
| Size | 35 x 45 cm |
| Note | picture in strips, the package also includes a set of tools |
| Product code | 50176 |
| Size | 35 x 45 cm |
| Note | picture in strips, the package also includes a set of tools |
| Product code | 50177 |
| Size | cca 40 x 40 cm |
| Material | 100% cotton |
| Note | attention: filling material is not included |
| Product code | 50213 |
| Size | cca 35 x 35 cm |
| Material | 100% cotton |
| Note | attention: filling material is not included |
| Product code | 50216 |
| Size | cca 35 x 35 cm |
| Material | 100% cotton |
| Note | attention: filling material is not included |
| Product code | 50217 |
| In design | white |
| Material | base metal |
| Note | the width of the headband is 5 mm |
| Product code | 50376 |
| In design | black |
| Material | base metal |
| Note | the width of the headband is 5 mm |
| Product code | 50377 |
| In design | pearly red |
| Size | 4 mm |
| Material | glass |
| Hole width | 0,8 mm |
| Product code | 50419 |
| In design | pearly red |
| Size | 6 mm |
| Material | glass |
| Hole width | 1 mm |
| Product code | 50420 |
| In design | pearly red |
| Size | 8 mm |
| Material | glass |
| Hole width | 1 mm |
| Product code | 50421 |
| Size | 45 - 110 x 2,5 mm |
| Material | wooden plywood |
| Note | the package contains specific motifs depicted |
| Product code | 50434 |
| Size | 20 - 35 x 2,5 mm |
| Material | wooden plywood |
| Note | the package contains a mixture of random motifs |
| Product code | 50435 |
| In design | emerald green |
| Volume | 30 ml |
| Note | tvrdnutí v troubě na 15 - 30 minut při 135 °C |
| Product code | 50446 |
| In design | white |
| Size | 24 x 240 mm |
| Note | burning time of 1 candle is 7,5 hours |
| Product code | 50450 |
| In design | white |
| Size | 70 x 200 mm |
| Note | burning time of 1 candle is 84 hours |
| Product code | 50451 |
| Size | ⌀ 8 cm |
| Note | balení obsahuje samolepící předlohu, přívěsek, kroužek na klíče, barevné kamínky, aplikátor, voskový čtvereček a zásobník |
| Product code | 50456 |
| Size | 14 x 21 cm |
| Note | 12měsíční nedatovaný diář, 200 stran, délka diamantování je cca 1 - 3 hodiny |
| Product code | 51352 |
| In design | white |
| Size | 36,5 x 32,5 x 4 cm |
| Note | with 4 metal paper holders |
| Product code | 47230 |
It’s still us, we just changed from Korálky.cz to Manumi. Ale nemusíte se bát, pořád u nás najdete všechny vaše oblíbené produkty, inspiraci a servis v kvalitě, na kterou jste zvyklí ;)