Your shopping basket is empty
We offer so much stuff that you can't choose? :-)
Contact us, We will be happy to advise you
| In design | in copper colour |
| Weight | 550 + 100 g |
| Note | set contains powder base 550 g and liquid 100 g |
| Product code | 46175 |
| In design | turquoise |
| Size | 8 mm |
| Hole width | 2 mm |
| Product code | 46187 |
| In design | turquoise |
| Size | 10 mm |
| Hole width | 2 mm |
| Product code | 46188 |
| In design | in brick colour |
| Size | 6 mm |
| Hole width | 2 mm |
| Product code | 46190 |
| In design | in brick colour |
| Size | 8 mm |
| Hole width | 2 mm |
| Product code | 46191 |
| In design | in brick colour |
| Size | 10 mm |
| Hole width | 2 mm |
| Product code | 46192 |
| In design | in brick colour |
| Size | 12 mm |
| Hole width | 2 mm |
| Product code | 46193 |
| In design | brown |
| Size | 12 mm |
| Hole width | 2 mm |
| Product code | 46199 |
| In design | dark yellow |
| Size | 3 mm |
| Note | yarn length is ± 60 m |
| Product code | 46281 |
| In design | red |
| Size | 3 mm |
| Note | yarn length is ± 60 m |
| Product code | 46283 |
| In design | metal |
| Size | 115 × 135 mm |
| Product code | 46290 |
| In design | surface finish in silver colour |
| Size | 6 x 3 mm |
| Hole width | 2 mm |
| Product code | 46335 |
| In design | surface finish in platinum colour |
| Size | 6 x 3 mm |
| Hole width | 2 mm |
| Product code | 46336 |
| In design | surface finish in silver colour |
| Size | 7 x 3 mm |
| Hole width | 2 mm |
| Product code | 46338 |
| In design | surface finish in platinum colour |
| Size | 7 x 3 mm |
| Hole width | 2 mm |
| Product code | 46339 |
| In design | surface finish in gold colour |
| Size | 7 x 3 mm |
| Hole width | 2 mm |
| Product code | 46340 |
| In design | surface finish in silver colour |
| Size | 14 x 10 mm |
| Hole width | 2 mm |
| Product code | 46348 |
| In design | surface finish in silver colour |
| Size | 18 x 14 mm |
| Hole width | 2 mm |
| Product code | 46349 |
| In design | surface finish in gold colour |
| Size | 14 x 10 mm |
| Hole width | 2 mm |
| Product code | 46351 |
| In design | surface finish in gold colour |
| Size | 18 x 14 mm |
| Hole width | 2 mm |
| Product code | 46352 |
It’s still us, we just changed from Korálky.cz to Manumi. Ale nemusíte se bát, pořád u nás najdete všechny vaše oblíbené produkty, inspiraci a servis v kvalitě, na kterou jste zvyklí ;)