Your shopping basket is empty
We offer so much stuff that you can't choose? :-)
Contact us, We will be happy to advise you
| In design | natural mineral |
| Size | 4 mm |
| Hole width | 0,7 mm |
| Locations | Čína |
| Note | 15 pcs = approx. 6 cm |
| Product code | 48737 |
| In design | natural mineral |
| Size | 6 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Locations | Čína |
| Note | 10 pcs = approx. 6 cm |
| Product code | 48738 |
| In design | natural mineral |
| Size | 8 mm |
| Hole width | 1,2 mm |
| Locations | Čína |
| Note | 8 pcs = approx. 6,4 cm |
| Product code | 48739 |
| In design | natural mineral |
| Size | 6 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Locations | Jižní Afrika, Čína |
| Note | 10 pcs = approx. 6 cm |
| Product code | 48750 |
| In design | synthetic mineral |
| Size | 8 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Locations | Čína |
| Note | 8 pcs = approx. 6,4 cm |
| Product code | 48760 |
| In design | natural mineral |
| Size | 6 mm |
| Hole width | 0,8 mm |
| Locations | Švýcarsko |
| Note | 10 pcs = approx. 6 cm |
| Product code | 48828 |
| In design | natural mineral |
| Size | 8 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Locations | Švýcarsko |
| Note | 8 pcs = approx. 6,4 cm |
| Product code | 48829 |
| In design | natural mineral |
| Size | 4 mm |
| Hole width | 0,5 mm |
| Quality | AAAA |
| Locations | Norsko |
| Note | 15 pcs = approx. 6 cm |
| Product code | 48830 |
| In design | natural mineral |
| Size | 6 mm |
| Hole width | 0,8 mm |
| Quality | AAAA |
| Locations | Norsko |
| Note | 10 pcs = approx. 6 cm |
| Product code | 48831 |
| In design | natural mineral |
| Size | 8 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Quality | AAAA |
| Locations | Norsko |
| Note | 8 pcs = approx. 6,4 cm |
| Product code | 48832 |
| In design | natural mineral |
| Size | 4 mm |
| Hole width | 0,5 mm |
| Locations | Norsko |
| Note | 15 pcs = approx. 6 cm |
| Product code | 48833 |
| In design | natural mineral |
| Size | 6 mm |
| Hole width | 0,9 mm |
| Locations | Norsko |
| Note | 10 pcs = approx. 6 cm |
| Product code | 48834 |
| In design | natural mineral |
| Size | 4 mm |
| Hole width | 0,7 mm |
| Locations | Afrika |
| Note | 15 pcs = approx. 6 cm |
| Product code | 48851 |
| In design | natural mineral |
| Size | 8 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Locations | Afrika |
| Note | 8 pcs = approx. 6,4 cm |
| Product code | 48853 |
| In design | natural mineral |
| Size | 8 mm |
| Hole width | 1,1 mm |
| Quality | A |
| Locations | Brazílie |
| Note | 8 pcs = approx. 6,4 cm |
| Product code | 48871 |
| In design | natural mineral |
| Size | 8 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Locations | Austrálie |
| Note | 8 pcs = approx. 6,4 cm |
| Product code | 48901 |
| In design | synthetic mineral |
| Size | 4 mm |
| Hole width | 0,7 mm |
| Locations | Čína |
| Note | 15 pcs = approx. 6 cm |
| Product code | 48902 |
| In design | synthetic mineral |
| Size | 6 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Locations | Čína |
| Note | 10 pcs = approx. 6 cm |
| Product code | 48903 |
| In design | natural mineral |
| Size | 4 mm |
| Hole width | 0,6 mm |
| Locations | USA |
| Note | 15 pcs = approx. 6 cm |
| Product code | 48920 |
| In design | natural mineral |
| Size | 8 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Locations | USA |
| Note | 8 pcs = approx. 6,4 cm |
| Product code | 48922 |
It’s still us, we just changed from Korálky.cz to Manumi. Ale nemusíte se bát, pořád u nás najdete všechny vaše oblíbené produkty, inspiraci a servis v kvalitě, na kterou jste zvyklí ;)