Ababu

Ababu

Ababu je česká značka nabízející originální doplňky pro děti, jako jsou kousátka, kapsáře, hračky a podobně. Krom toho najdete pod touto značkou také látky s unikátními autorskými motivy. Látky na hračky a doplňky se tisknou v České republice na kvalitní bavlně a mají atest pro miminka od 0 let věku (OEKO-TEX® - STANDARD 100). Látky na kapsáře se tisknou na kvalitní polyester, který se pro toto použití hodí více.

Všechny produkty od Ababu jsou vyráběné s důrazem na maximální kvalitu i bezpečnost. Ababu vzniklo z vášně pro šití a design, což se odráží v osobitosti a originalitě jejich produktů. S Jitkou, zakladatelkou konceptu, jsme již před lety udělali rozhovor, který si můžete přečíst v našem článku „Inspirace za plotem Ababu". V balení některých Ababu látek nenajdete například látky zadní části zvířátek, zipy, provázky, výplně a podobně. Vše potřebné pro konkrétní výrobek najdete vypsané ve výpisu produktu nebo na balení.

TIP: Zkuste pro tento účel recyklovat věci, které již dosloužily. Na větší kusy látky můžete použít staré triko, župan nebo mikinu a na výplně například starý polštář. Nový život můžou najít také zipy z oblečení, které již neunosíte nebo třeba tkaničky z bot. Na dozdobení černobílých hraček můžete použít fixy na textil a na detaily a zadní části můžete dle uvážení použít také filc z naší nabídky.


Filter products

Matches the selection: 0 items Hide filtration
Filter what interests you


Reviewed with our customers
97 % customers recommend us
from 6 650+ reviews - show all

Angelika
Monday, 17. June 2024

100%

Dobrá komunikácia a rýchle dodanie.

Sandra
Wednesday, 12. June 2024

100%

Komunikace s obchodem vynikající. Po odeslání objednávky jsem potřebovala doplnit ještě nějaké zboží, vše jsme vyřešili během jednoho krátkého telefonátu. Korálky z minerálů i ostatní zboží je z mého…

+ Rychlé dodání

+Výborná komunikace s obchodem, proškolený personál

+Vždy velmi kvalitní zboží

+Široký…

Vlasta
Wednesday, 12. June 2024

100%

Spolehlivé